Artykuły do tagu: klasa A

Piłkarze Concordii awansowali do okręgówki!
UKS Concordia 1909 wywalczyła awans do klasy okręgowej. Piłkarze zapewnili go sobie w niedzielę, po wygranym 3:1 wyjazdowym meczu w Dobryszycach. Data 20 czerwca trzeba uznać za wyjątkowo szczęśliwą dla klubu, bo dokładnie dwa lata wcześniej drużyna w tym samym dniu świętowała awans do A-klasy.
Concordia remisuje w Gidlach
W kolejnym meczu klasy A UKS 1909 Concordia zremisowała w środę w Gidlach z miejscowym Visem 1-1. Żaden z naszych zawodników nie wpisał się na listę strzelców, ponieważ gol to był „prezent” ze strony gospodarzy.
Concordia rozgromiła Victorię Woźniki
Piłkarze piotrkowskiej Concordii w kolejnym meczu grupy VI klasy A pokonali wysoko Victorię Woźniki 5-0. Bramki padły dopiero w II połowie spotkania.
Był to zaległy mecz 17 kolejki.
Concordia rozbiła Piasta Krzywanice (Galeria)
Piłkarze UKS Concordii 1909 po świetnej drugiej połowie spotkania wygrali na swoim stadionie z LZS-em Piast Krzywanice 5:0. Hat-trickiem popisał się kapitan Concordii, Artur Jędrzejczyk. Piotrkowianie podtrzymali pasmo zwycięstw - wygrali wszystkie 7 spotkań w tym sezonie i umocnili się na pozycji lidera piotrkowskiej A klasy.
Horror w Żytnie i wygrana Concordii po bramce w doliczonym czasie
UKS Concordia 1909 po niezwykle emocjonującym i pełnym zwrotów akcji spotkaniu wygrała 4:3 w Żytnie z tamtejszą Victorią. Mecz szybko rozpoczął się od bramki dla gospodarzy, którzy dołożyli kolejne i prowadzili przez większą część spotkania. Piłkarze z Piotrkowa walczyli jednak do końca i dzięki świetnej postawie Karola Ryszki w ostatnich minutach meczu ostatecznie wygrali. Tym samym Concordia dalej pozostaje niepokonana w tegorocznych rozgrywkach piotrkowskiej klasy A.
Concordia nie zwalnia tempa i wygrywa piąty mecz z rzędu
Kibice UKS Concordii 1909 mogą być naprawdę zadowoleni z dotychczasowego przebiegu rozgrywek piotrkowskiej A klasy. Po 5 kolejkach drużyna z ul. Żwirki może się pochwalić kompletem punktów i przewagą 5 nad kolejnymi w tabeli Czarnymi Rozprza i Zapałem Krzętów. Tym razem na własnym stadionie wygrała 3:1 z LKS-em VIS Gidle.
UKS Concordia dalej niepokonana
Piłkarze UKS Concordii w niedzielę (6 wrześnie) w 4. kolejce piotrkowskiej klasy A zmierzyli się z Victorią Woźniki. Zawodnicy klubu z ul. Żwirki uzyskali przewagę na boisku już od pierwszych minut spotkania i niesieni dopingiem licznej grupy kibiców z Piotrkowa wygrali 5:3.
Polonia przegrywa z liderem, a Concordia podtrzymuje serię zwycięstw
W sobotę (29 sierpnia) piotrkowskie kluby rozgrywały kolejne ligowe spotkania. Polonia przegrała na wyjeździe z liderem rozgrywek, czyli drużyną ŁKS II Łódź. Z kolei zawodnicy Concordii wygrali na stadionie przy ul. Żwirki z Zapałem Krzętów.
Piotrkowscy piłkarze zagrali na wyjazdach. Przegrana Polonii i wygrana Concordii
W miniony weekend obie piotrkowskie drużyny piłkarskie rozegrały mecze wyjazdowe. Polonia podtrzymała złą passę i przegrała trzecie spotkanie z rzędu i czwarte w tym sezonie. Dużo lepiej zaprezentowała się drużyna Concordii, która wygrała kolejne spotkanie i po dwóch kolejkach ma na koncie 6 punktów.
Remis piłkarzy Concordii w pierwszym sparingu
Piłkarze drużyny UKS Concordia 1909 w niedzielne popołudnie (14 czerwca) rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020/21 od meczu kontrolnego z zespołem LKS Mierzyn. Wyjazdowe spotkanie zakończyło się wysokim remisem 4-4 i było pierwszym z ośmiu sparingów zaplanowanych przed wznowieniem rozgrywek Klasy A.