Advertisement

Artykuły do tagu: iPhone

IPhone 12 Pro Max – kto skorzysta na nim najwięcej?
Twój stary smartfon odmawia posłuszeństwa? Przeglądanie aplikacji, sklepów internetowych oraz granie w gry na nim to kompletna porażka? Masz dosyć wiecznego zacinania się stron i problemów z płynnością? Jeśli chcesz w pełni czerpać z możliwości współczesnego, zaawansowanego technologicznie świata, wybierz smartfon ze stajni Apple’a. Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się zakupem iPhone’a 12 Pro Max. Jacy użytkownicy będą z niego najbardziej zadowoleni?
Apple iPhone 12 – oto jakie etui będą dostępne na nowego flagowca marki!
Nie ma co ukrywać, ale premiera smartfonów marki Apple jest jednym z najciekawszych wydarzeń technologicznych w danym roku. Z całą pewnością, ta nieco kontrowersyjna marka, ma największą ilość zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Chcąc nie chcąc, to właśnie ona nadaje dalszy kierunek rozwoju, w którym podążają pozostali producenci.
Wymiana baterii iPhone 7 – możesz zrobić to sam!
Osoby, które decydują się na zakup telefonów marki Apple, oczekują od tych produktów niezawodności oraz świetnej wydajności. Trudno się temu dziwić, ponieważ wykorzystanie jednych z najnowszych podzespołów w iPhone 7 oraz niezwykle stabilnego systemu operacyjnego iOS sprawiają, że telefony te działają płynnie i bez żadnych problemów. Niestety czasami na skutek ciągłej pracy pogorszeniu ulega kondycja baterii. Wbrew pozorom nie oznacza to jednak konieczności zmiany telefonu na nowszy model. Wystarczy jedynie wymienić zużyty element i dalej cieszyć się sprawnym sprzętem. Zobacz, co zrobić, by ten proces przebiegł szybko i bez przykrych niespodzianek.
Rewolucja w świecie smartfonów. Historia iPhone’a
Na oficjalne informacje, jakie funkcje będzie oferował najnowszy iPhone wciąż musimy poczekać. Wszystkie szczegóły uzyskamy pod koniec roku, podczas corocznej konferencji marki Apple. Flagowe urządzenie marki Apple rozwija się nieustająco i dynamicznie. Przyjrzyjmy się zatem krótkiej historii iPhone’a – urządzenia, które wywróciło świat smartfonów do góry nogami.
Ubezpieczenie dla iPhone’a – czemu warto po nie sięgnąć?
iPhone to telefon, o którym marzy wiele osób. Jest elegancki, prestiżowy i niemalże niezawodny. Ma jednak jedną wadę – jest nią jego cena. Kupno smartfona firmy Apple to wydatek rzędu około 2500 złotych. Dodatkowo kosztowne są naprawy iPhone’ów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat