Artykuły do tagu: finanse

Wolbórz wysoko w rankingach
Wolbórz znalazł się na 32. miejscu w Polsce w kategorii mniejszych miast w rankingu inwestycyjnym opublikowanym przez czasopismo "Wspólnota".
Kredyt refinansowy może pomóc Ci obniżyć koszty posiadanego kredytu hipotecznego. W jaki sposób?
Ogólne koszty kredytu hipotecznego zaciągniętego kilka lat temu, dziś mogą okazać się wyższe niż w przypadku aktualnych ofert. Aby uniknąć sytuacji, w której będziesz płacił więcej niż wymaga tego sytuacja na rynku produktów finansowych, warto rozważyć opcje zmiany swojego kredytu hipotecznego. Jednym z dostępnych rozwiązań jest refinansowanie kredytu hipotecznego.
Przywróć możliwość zarabiania w firmie
Aktualna sytuacja wielu przedsiębiorców jest niepewna. Zmagania z zadłużeniem mogą doprowadzić do wielu przykrych skutków – nie tylko materialno-finansowych, ale i psychicznych. Jak więc przywrócić możliwość zarabiania i postawić firmę na nogi? Z pomocą przychodzi uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne.
Wiceprezes PKO BP Jakub Papierski, laureatem nagrodą im. Lesława A. Pagi
Wiceprezes PKO Banku Polskiego Jakub Papierski, nadzorujący obszar bankowości inwestycyjnej, został laureatem nagrody im. Lesława A. Pagi - honorowego wyróżnienia przyznawanego raz w roku, którego ideą jest podkreślenie roli, jaką odgrywają w polskiej gospodarce wizjonerzy biznesu - ludzie dynamiczni, niekonwencjonalni i skuteczni w swej pracy.
Czasem brak nam słów, by mówić o pieniądzach
Polacy dość dobrze oceniają swoją wiedzę na temat finansów osobistych. Mimo to tylko jedna trzecia z nas regularnie dzieli się nią ze swoimi dziećmi - tak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na zlecenie programu edukacyjnego Finansiaki (Santander Bank Polska). Ponad połowa badanych rodziców uważa, że ich dzieci potrafią dobrze gospodarować pieniędzmi.
Program Ulga od Długu z Fundacją Itaka zadba o zdrowie psychiczne swoich klientów
Program Ulga od Długu nawiązał współpracę z Fundacją ITAKA w zakresie pomocy psychologicznej dla osób z długami. Od września klienci Programu Ulga od Długu będą mogli skorzystać z konsultacji telefonicznej z psychologiem w ramach Antydepresyjnego Telefonu Zaufania Fundacji ITAKA.
Czy znasz popularne pojęcia finansowe? Prezentujemy 7, które warto znać
Rynkowi finansowemu nieodłącznie towarzyszą różne charakterystyczne określenia - terminy. Jedne dotyczą ekonomii, inne usług finansowych. W poniższym tekście wspólnie z ekspertem hapipożyczki przybliżymy 7, z którymi możemy się spotkać podczas procesu ubiegania się o pożyczkę.
PKO BP: rekordowe 2,4 mld zł zysku za pierwsze półrocze 2021 i dalsza ekspansja na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej
PKO BP w I połowie 2021 r. wypracował najwyższy w 100-letniej historii zysk 2,4 mld zł - 85 proc. więcej niż w pierwszej połowie 2020 r. Strategia banku zakłada również dalszą ekspansję na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.
Pożyczki na dowolny cel - bez zaświadczeń
W życiu każdego z nas zdarzają się cięższe sytuacje finansowe, gdy potrzebujemy zastrzyku gotówki. Powody mogą być różne, przykładowo nagle tracimy pracę, chorujemy, lub nie radzimy sobie ze spłatą kredytu. Wówczas szukamy wsparcia, które umożliwi nam podbudowanie domowego budżetu. Doskonałym rozwiązaniem są pożyczki na dowolny cel bez zaświadczeń, które możemy zaciągnąć od ręki bez wychodzenia z domu. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać taką pomoc i jak złożyć wniosek?
Notowania giełdowe zawsze pod kontrolą - rzecz warta uwagi
Wyniki giełdowe spółek, zmienna wartość produktów, walut oraz innych aktywów, spędzają sen z powiek wielu ludziom, dla których są one źródłem zarobków. Na rynku finansowym trzeba dysponować odpowiednią wiedzą ekonomiczną, a także być wyczulonym na różne sygnały, które mogą umknąć mniej wprawnym inwestorom oraz inwestorkom. Potrzebna tam jest także pewna doza szczęścia, jak to w życiu. Kluczowa jest jednak wiedza oraz umiejętność szybkiej reakcji na różne, często ekstremalne, sytuacje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat