Artykuły do tagu: bateria

IPhone 12 Pro Max – kto skorzysta na nim najwięcej?
Twój stary smartfon odmawia posłuszeństwa? Przeglądanie aplikacji, sklepów internetowych oraz granie w gry na nim to kompletna porażka? Masz dosyć wiecznego zacinania się stron i problemów z płynnością? Jeśli chcesz w pełni czerpać z możliwości współczesnego, zaawansowanego technologicznie świata, wybierz smartfon ze stajni Apple’a. Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się zakupem iPhone’a 12 Pro Max. Jacy użytkownicy będą z niego najbardziej zadowoleni?
Wymiana baterii iPhone 7 – możesz zrobić to sam!
Osoby, które decydują się na zakup telefonów marki Apple, oczekują od tych produktów niezawodności oraz świetnej wydajności. Trudno się temu dziwić, ponieważ wykorzystanie jednych z najnowszych podzespołów w iPhone 7 oraz niezwykle stabilnego systemu operacyjnego iOS sprawiają, że telefony te działają płynnie i bez żadnych problemów. Niestety czasami na skutek ciągłej pracy pogorszeniu ulega kondycja baterii. Wbrew pozorom nie oznacza to jednak konieczności zmiany telefonu na nowszy model. Wystarczy jedynie wymienić zużyty element i dalej cieszyć się sprawnym sprzętem. Zobacz, co zrobić, by ten proces przebiegł szybko i bez przykrych niespodzianek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat