Artykuły do tagu: Ugodzenie

Dźgnął brata nożem podczas libacji alkoholowej
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 40-latka, który po zakrapianej alkoholem biesiadzie zranił nożem swojego 42-letniego brata. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca usłyszał zarzut, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Ugodził nożem 19-latka, grozi mu 10 lat więzienia
Gorzkowiccy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który ranił nożem 19-letniego mężczyznę. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Brat ugodził brata nożem
Ugodzeniem nożem zakończyła się rodzinna awantura w jednym z domów w gminie Żelechlinek. Domownicy byli pijani.
Uszkodzeniem ręki dla 32-latki zakończyła się awantura domowa, do której doszło wczoraj w Tomaszowie. Sprawcą okazał się 33-letni konkubent kobiety. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.
Pijana 24-latka ugodziła konkubenta nożem
Ugodzeniem nożem 37-latka przez jego o 13 lat młodszą konkubinę zakończyła się libacja w jednym tomaszowskich mieszkań. Poza pijaną parą w imprezie uczestniczyło kilka innych osób.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat