Artykuły do tagu: Szafa

Narkotyki w lodówce, plastikowym stołku i szafie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukryli w mieszkaniu środki odurzające. Narkotyki miały trafić do sprzedaży. 30 i 32-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Szafa do sypialni, salonu, przedpokoju
Duża szafa to jeden z podstawowych elementów wyposażenia domu. Przechowamy w niej ubrania, drobne sprzęty, tekstylia, odzież wierzchnią, zabawki, dokumenty, ulubioną kolekcję torebek i mnóstwo innych rzeczy. Do wyboru mamy kilka standardowych modeli szaf – jednodrzwiową, dwudrzwiową, trzy- a nawet czterodrzwiową. W ofercie renomowanych producentów znaleźć można także modele narożne, z dodatkową szufladą lub szafkami. W zależności od metrażu pomieszczenia i indywidualnych potrzeb możemy zdecydować się na szafę przesuwną lub tradycyjną – z uchylnymi drzwiami.
Czy szafa metalowa z sejfem zapewni bezpieczeństwo naszym dokumentom?
Regały, kontenery i szafy biurowe, w których trzyma się takie ważne czy poufne dokumenty, najlepiej umieścić w dyskretnym miejscu, a nie pozostawić je łatwo dostępne w biurze. Należy maksymalnie utrudnić dostęp do nich osobom niepowołanym.
Starszą panią przygniotła... szafa
Mieszkanka Bełchatowa zaniepokojona brakiem kontaktu ze swoją matką poprosiła policjantów z Komisariatu Policji w Kamieńsku o pomoc. W rezultacie konieczne było wyważenie drzwi do domu starszej pani. Najważniejsze, że pomoc przyszła na czas.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat