Niektórzy wyjeżdżali w nocy, inni tuż nad ranem, by dotrzeć w niedzielę przed południem do centrum Warszawy. W sumie z naszego regionu pojechało ponad dwadzie¶cia autokarów. Wiele też osób docierało do stolicy na własn± rękę.
Narada Służby Więziennej w Sulejowie. Rozmawiali o Systemie Dozoru Elektronicznego
W czwartek (23 lipca) w sulejowskim Oddziale Zamiejscowym Centralnego O¶rodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyło się spotkanie robocze funkcjonariuszy Służby Więziennej odpowiedzialnych za działanie Systemu Dozoru Elektronicznego (SDE) w kraju. Naradzie przewodniczył dyrektor biura dozoru elektronicznego Centralnego Zarz±du Służby Więziennej oraz pełnomocnik ministra sprawiedliwo¶ci ds. SDE gen. Paweł Nasiłowski, który wręczył funkcjonariuszem specjalne listy gratulacyjne od ministra za zapewnieni sprawnego funkcjonowania systemu w okresie pandemii.
 4 złote medale Wiktorii Gu¶ć
Tym razem piotrkowska pływaczka stanęła na najwyższym stopniu podium podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się łódzkiej Zatoce Sportu.
 Wiktoria potrójn± rekordzistk± Polski
Pięć złotych medali zdobyła podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu Juniorów (do lat 14) Wiktoria Gu¶ć, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski, ustanawiaj±c przy okazji trzy rekordy kraju.
 Piotrkowski pływak najlepszy w województwie
Piotrkowianin Kacper Jonczyk został mistrzem i wicemistrzem województwa łódzkiego w pływaniu. W ¶rodę w łódzkiej Zatoce Sportu odbyły się Pływackie Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (roczniki 2008-2010). W zawodach rywalizowało ponad 500 pływaków z 18 klubów. UKS Delfin Piotrków Trybunalski reprezentowali Kacper Jonczyk (rocznik 2009) i Łukasz D±browski (rocznik 2010). Ten pierwszy zdobył dwa medale, złoty i srebrny.
Wiktoria Gu¶ć pięciokrotn± mistrzyni± Polski!
Aż pięć złotych medali zdobyła zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych (14 lat), które odbyły się w miniony weekend w Olsztynie.
Wiktoria Gu¶ć potrójn± mistrzyni± województwa łódzkiego
Trzy złote i dwa srebrne kr±żki wywalczyła pływaczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Piotrków Trybunalski podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się w Rawie Mazowieckiej.
Kacper Jonczyk podwójnym wicemistrzem województwa
Młody zawodnik UKS Delfin Piotrków Trybunalski, zdobył dwa srebrne medale podczas pływackich Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9-latków, które odbyły się w łódzkiej Zatoce Sportu.
Wiktoria Gu¶ć, zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski ustanowiła cztery rekordy życiowe i dwa rekordy okręgu podczas zawodów „Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu – Zawody Kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy”, które odbyły się w ostatni weekend w Poznaniu.
Rekordowy dorobek Wiktorii
9 złotych medali, cztery rekordy życiowe, dwa rekordy okręgu i tytuł najlepszej zawodniczki w stylu klasycznym, dowolnym i zmiennym wg punktacji Rudolpha – to dorobek Wiktorii Gu¶ć (UKS Delfin Piotrków Trybunalski/SŁ) podczas dwudniowych pływackich Otwartych Mistrzostw Województwa Małopolskiego 13-latków i starszych, które odbyły się 10 i 11 listopada w O¶więcimiu.