Artykuły do tagu: Puchar Polski

Półfinał nie dla piotrkowianek
To był bardzo podobny mecz Piotrcovii do tego rozegranego w minioną niedzielę. Ekipa Agaty Cecotki nie sprawiła niespodzianki, jaką byłoby wyeliminowanie z Orlen Pucharu Polski drużyny MKS FunFloor Lublin. Piotrcovia przegrała 22:34 (12:18) i tym samym zakończyła swój udział w tych rozgrywkach na ćwierćfinale.
Półfinał nie dla Piotrkowianina
Na ćwierćfinale zakończyła się przygoda piłkarzy ręcznych Piotrkowianina z ORLEN Pucharem Polski. W pojedynku, który decydował o awansie do Final Four, zespół Michała Matyjasika przegrał w Głogowie z Chrobrym 28:31 (13:18). Drużyna z Dolnego Śląska jest pierwszym zespołem, który zapewnił sobie udział w prestiżowym, czerwcowym turnieju w Kaliszu.
Piotrkowianin już w ćwierćfinale
Nie było to łatwe zadanie. Siódemka Miedź Huras Legnica wcześniej wyeliminowała Zagłębie Lubin i bardzo chciała sprawić kolejną niespodziankę w postaci awansu do 1/4 finału ORLEN Pucharu Polski. Piotrkowianin, po dobrym meczu, pokonał jednak gospodarzy 30:27 (16:15) i czeka na ćwierćfinałowego rywala.
Dramatyczna walka do końca. Piotrkowianin gra dalej
Piotrkowscy szczypiorniści zapewnili dreszczowiec swoimi kibicom. Kielecka młodzież była bliska sprawienia niespodzianki. W 1/8 finału Pucharu Polski zagra jednak Piotrkowianin. Podopieczni Michała Matyjasika pokonali w Kielcach SMS ZPRP 31:30 (12:12).
Piotrcovia z awansem do ćwierćfinału Pucharu Polski
Zwycięstwem w 1/8 finału Orlen Pucharu Polski zakończył zespół Piotrcovii 2023 rok. Podopieczne Agaty Cecotki wygrały w Kaliszu z AWS Energą Szczypiorno 29:22 (13:10) i tym samym wywalczyły awans do ćwierćfinału.
Najlepsi będą rywalizować w Piotrkowie
Już 5 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr2 przy ulicy Dmowskiego 38 w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się finały VII Pucharu Polski w Nowoczesnej Szermierce Klasycznej. Zawody te są ostatnimi zawodami w eliminacjach do Mistrzostw Polski MCF.
Najlepsi z najlepszych walczyli w Piotrkowie
W Piotrkowie Trybunalskim odbył się Puchar Polski Kickboxingu w Formule Low Kick. Najlepsi fighterzy z całej Polski spotkali się w hali Relax, by skrzyżować rękawice. Dobrze spisali się między innymi reprezentanci gospodarzy.
Nie lada gratka dla fanów sztuk walki
W piątek i sobotę (22-23 września) w hali „RELAX” w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Puchar Polski Kickboxingu w formule LOW KICK. W zawodach udział weźmie kilkadziesiąt klubów z całej Polski.
Jaskółki królowały na Pucharze Polski
Aż trzynaście miejsc na podium wytańczyły podczas XXIX Pucharu Polski w Tańcu Sportowym. Zawody odbyły się w Radzyminie. Do rywalizacji stanęły 24 kluby z całej Polski i ponad 940 uczestników.
Czekają nas loty na najwyższym poziomie
Puchar Polski Makiet w klasie F4-HP odbędzie się w weekend (09-10.07.2022) w gminie Rozprza. Oznacza to, że nad lotniskiem Sportowego Klubu Modelarskiego Turlej RC pojawią się załogowe statki powietrzne w wersjach miniaturowych. Atrakcji będzie jednak więcej.