Artykuły do tagu: Podpalacz

Seryjni podpalacze w rękach policji
Policjanci z komisariatu w Wolborzu zatrzymali sprawców podpaleń opuszczonych budynków oraz bel słomy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty uszkodzenia mienia. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
Lubił patrzeć, jak coś się pali
Policja z Bełchatowa zatrzymała sprawcę fałszywego alarmu. 27-latek ma na koncie też zniszczenie mienia - podpalił bele słomy, które właściciele zostawili na polach. Funkcjonariuszom tłumaczył, że „lubi oglądać, jak coś się pali”. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.
Podpalał, bo lubił patrzeć na ogień
Pięć zarzutów przedstawiono 29-letniemu mieszkańcowi Lgoty Wielkiej, mężczyzna jest podejrzewany o podpalenia. Wstępnie straty zostały oszacowane na ponad 120 tysięcy złotych. Sprawa jest rozwojowa, a policjanci docierają do kolejnych pokrzywdzonych.
Podpalał stodoły i przyczynił się do śmierci kolegi?
Zgłoszenie o płonącej w miejscowości Brzustów stodole otrzymał 25 czerwca około godziny 23.00 dyżurny tomaszowskiej policji. Na miejsce skierowano służby ratownicze. Policjanci w okolicy miejsca pożaru usłyszeli z innej posesji dźwięk syreny. Pojechali tam, spodziewając się następnego pożaru. Okazało się, że choć pożaru jeszcze nie było, alarm wywołał 20-letni mieszkaniec posesji. Mężczyznę przewieziono do komisariatu w Czerniewicach.
Podpalacz w rękach policji
16 marca 2014 roku kilka minut po godzinie 1:00 w nocy dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację, iż na ulicy Legionów nieznani sprawcy podpalili drzwi do jednego z mieszkań.
4 tysiące dla tego, kto wskaże sprawcę
Do 4 tysięcy złotych wzrosła nagroda dla osoby, która pomoże w złapaniu podpalacza.
Region: Zatrzymany podpalacz stodoły
Policjanci ze Szczercowa zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu pajęczańskiego podejrzanego o podpalenie stodoły. Jak wynika z jego oświadczenia, motywem działania mężczyzny była „przyjemność patrzenia na płonący ogień i akcję strażaków”.
Region: Areszt dla podpalacza stodół
W weekend do policyjnej celi trafił 19-letni mieszkaniec gminy Wielgomłyny, który, jak się później okazało, co najmniej pięć razy podkładał ogień pod zabudowania gospodarcze w Krzętowie.
Policjanci zatrzymali 22-letniego tomaszowianina podejrzewanego o podpalenie poddasza kamienicy przy placu Narutowicza w Tomaszowie. Mężczyzna trafił już do aresztu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat