Artykuły do tagu: Narodowy Spis Powszechny

Narodowy Spis Powszechny. Spisała się ponad połowa piotrkowian
Do zakończenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań pozostały niecałe dwa miesiące. Na spisanie się jest czas do końca września. Do tej pory spisało się 55% piotrkowian.
Ilu piotrkowian wzięło udział w spisie?
Już ponad 35% wszystkich mieszkańców naszego miasta spisało się już w Narodowym Spisie Powszechnym 2021. Udział w spisie, który trwa do końca września, jest obowiązkowy.
1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
1 kwietnia na terenie całego kraju rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dane zbierane są według stanu na 31.03.2021, godz. 24:00. Spis zakończy się 30 września.
64 kandydatów na rachmistrzów w Piotrkowie
W Piotrkowie Trybunalskim rachmistrzem podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 chcą zostać 64 osoby. Miejsc jest 30.
GUS: narodowy spis powszechny fotografią społeczeństwa
Narodowy spis powszechny jest fotografią społeczeństwa pokazującą, jak żyjemy i jak na przestrzeni lat zmienia się struktura społeczna, demografia, warunki życia - powiedziała PAP rzecznik prezesa GUS Karolina Banaszek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat