Artykuły do tagu: Mok

Andrzejki w teatrze! Wieczór z Gwiazdami!
LA BOMBE to prawdziwie bombowa komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!
Odkrywamy znane i nieznane - pomnik w Barkowicach Mokrych
Stojący w Barkowicach Mokrych pomnik znajdziemy na rozwidleniu ulic Działkowej i Głównej. Postawiono go w 1994 roku na skraju pola, vis a vis przystanku. Upamiętnia on powstanie 25. Pułku Piechoty AK, którego koncentracja odbyła się w tym miejscu. To właśnie z Barkowic Mokrych w gminie Sulejów, w 1944 roku wyruszyła grupa żołnierzy, by stawić czoła niemieckim okupantom, a wśród maszerujących byli także nieliczni żołnierze radzieccy.
Grali, tańczyli i śpiewali. A to wszystko dla Neli [ZDJĘCIA]
W piątkowy wieczór w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie odbył się koncert charytatywny „Dla Neli”. Widowisko zorganizowano, aby zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację Neli, która w maju tego roku uległa wypadkowi.
Widowisko artystyczne ku pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego
"Myśli, czyny, słowa dla Niepodległej, czyli wspomnienie o Prezydencie Lechu Kaczyńskim" to widowisko artystyczne, które zostało zaprezentowane 11 listopada w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Myśli, czyny, słowa dla Niepodległej, czyli wspomnienie o Prezydencie Lechu Kaczyńskim
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na widowisko artystyczne „Myśli, czyny, słowa dla Niepodległej, czyli wspomnienie o Prezydencie Lechu Kaczyńskim”.
10.11.2021 07:31
Co z murami obronnymi?
Trwa rewitalizacja murów obronnych znajdujących się przy placu Niepodległości oraz przylegających do nich schodów prowadzących w kierunku ul. Łaziennej-Mokrej. Co już udało się wykonać, a jakie prace dopiero zostaną przeprowadzone?
Kabaret Hrabi bawił nowym programem
Kolejny dzień Trybunałów Uśmiechu przyniósł kolejne artystyczne doznania. Tym razem to Kabaret Hrabi zgromadził publiczność w sali piotrkowskiego MOK. Komplet widzów zobaczył artystów w nieco operowym programie "Ariaci", który przygotował wspólnie z kabareciarzami Czesław Jakubiec.
A mi to rybka! - Piotrków Trybunalski Sala widowiskowa MOK, 16 października
W sobotę sala widowiskowa MOK, należeć będzie do Teatru Capitol, który po raz kolejny gościć będzie na festiwalu Trybunały Uśmiechu. Tym razem Daria Widawska, Łukasz Nowicki (i nie tylko oni) w spektaklu A MI TO RYBKA!
Dziś startują Trybunały Uśmiechu
Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec, Agata Passent, Daria Widawska, Łukasz Nowicki oraz Kacper Kuszewski to tegoroczne gwiazdy Trybunałów Uśmiechu. Impreza powraca po rocznej przerwie.
Młodzi Europejczycy odwiedzili MOK
Młodzież z Włoch, Grecji i Hiszpanii odwiedziła Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Wszyscy przebywają w Polsce w ramach programu wymiany młodzieży ERASMUS PLUS.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat