Artykuły do tagu: Lidl

Kolejna kraksa przy Lidlu
W tym miejscu regularnie dochodzi do kolizji i dlatego kierowcy powinni tam szczególnie uważać, tym razem na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie Trybunalskim doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Piotrkowskie sklepy też wycofują się ze sprzedaży żywych karpi
W tym roku przed świętami Bożego Narodzenia w Piotrkowie nie kupimy żywego karpia w Biedronce czy Lidlu. Sieci sklepów wydały już oficjalne oświadczenie na ten temat i wycofały się ze sprzedaży. Taką decyzję popierają również przedstawiciele piotrkowskiego oddziału "Viva. Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt", którzy mają nadzieję, że to dopiero początek i w przyszłości w żadnym sklepie nie zobaczymy żywych ryb w basenach.
Kolizja przy Lidlu. Kierowcy, zachowajcie ostrożność!
Do kolizji drogowej doszło w poniedziałek wieczorem na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie.
Spłonął Lidl w Radomsku
We wtorek doszczętnie spłonął market Lidl w Radomsku. Ogień pojawił się około południa. Najpierw zajął się dach budynku przy ul. Jagiellońskiej.
Zobacz otwarcie nowego marketu w Piotrkowie!
W czwartek punktualnie o godz. 8.00 otwarto w Piotrkowie nowy market. Sklep sieci Lidl stanął przy ul. Sulejowskiej 43. Z okazji otwarcia mieszkańcy miasta nie tylko mogą zrobić zakupy po promocyjnych cenach, ale również wziąć udział w pikniku.
Kolejny Lidl powstanie w Piotrkowie
Już niebawem w Piotrkowie pojawi się drugi sklep sieci Lidl.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat