Artykuły do tagu: Libacja

Dźgnął brata nożem podczas libacji alkoholowej
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 40-latka, który po zakrapianej alkoholem biesiadzie zranił nożem swojego 42-letniego brata. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca usłyszał zarzut, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Podczas alkoholowej libacji ukradli... kask
Dwaj piotrkowianie podczas libacji alkoholowej, z posesji na terenie miasta ukradli kask motocyklowy. Piotrkowscy policjanci bardzo szybko wytypowali i zatrzymali sprawców kradzieży. Odzyskali też skradziony przedmiot.
Szła przez wieś z nożem w ręku. Powiedziała, że właśnie zraniła swojego partnera
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 34-latkę, która zraniła nożem swojego 59-letniego partnera. Pokrzywdzony z obrażeniami uda trafił do szpitala. Kobieta odpowie za uszkodzenie ciała. Grozi jej do 2 lat więzienia.
Ugodził kolegę nożem. Tragiczny finał libacji przy Opoczyńskiej w Sulejowie
Tragicznie zakończyła się libacja alkoholowa przy ul. Opoczyńskiej w Sulejowie. Między mężczyznami, którzy razem pili alkohol doszło do kłótni. Jeden ugodził drugiego nożem. Napastnik uciekł.
Zastrzelił kolegę. Był kompletnie pijany
Prawie cztery promile alkoholu miał 34-letni mężczyzna, który śmiertelnie postrzelił z wiatrówki swojego kolegę. Grozi mu dożywocie. Do zdarzenia doszło w powiecie tomaszowskim.
Śmiertelne skutki libacji
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 51-letniego radomszczanina. Zatrzymano czterech podejrzanych.
Z nożem na kolegę. Tragiczny skutek libacji przy ul. Wojska Polskiego
70-letni mężczyzna zadał swojemu znajomemu cios w klatkę piersiową. Użył noża kuchennego. Do zdarzenia doszło podczas libacji alkoholowej w mieszkaniu przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie.
Powiedział sąsiadowi, że go zabije
Libacja alkoholowa przerodziła się w ostrą sprzeczkę. 43-letni mężczyzna groził śmiercią kompanowi od kieliszka. Interweniujący policjanci znaleźli trzy jednostki broni. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Gorzkowice.
Podczas libacji okradł znajomego
14,5 tys. zł stracił w sobotę mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego. Mężczyznę okradł jego znajomy, z którym pił alkohol. Złodziej wykorzystał stan swojego 70-letniego kolegi i wyjął z jego kurtki klucz, którym otworzył mieszkanie pokrzywdzonego, skąd zabrał pieniądze.
Ugodził nożem podczas libacji, miał prawie 4 promile
W miejscowości Budziszewice (powiat tomaszowski) w czasie libacji alkoholowej (26 grudnia wieczorem) doszło do ugodzenia nożem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat