Artykuły do tagu: Kolizja

Potrącenia na Słowackiego i Wojska Polskiego [AKTUALIZACJA]
Na ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim doszło we wtorkowy (5.10.2021) poranek do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Pieszy został tam potrącony przez samochód osobowy. W tym samym czasie na ul. Wojska Polskiego również doszło do potrącenia, tym razem rowerzysty.
Zderzenie dwóch osobówek przy Bugaju
W piątek około 18:00 dwa samochody osobowe zderzyły się w okolicy jeziora Bugaj.
Zderzenie trzech aut na Łódzkiej w Piotrkowie
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w środę (29.09) po południu na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie. Zderzyły się trzy auta osobowe. Jedno z nich wylądowało w rowie.
Mężczyzna zakleszczony w pojeździe po wypadku na DK nr 12
Groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce we wtorek (21 września) na drodze krajowej nr 12 w Rękoraju. Zderzyły się za sobą dwie ciężarówki, a kierowca jednego z pojazdów został uwięziony w kabinie. Niezbędna okazała się pomoc strażaków.
Pijany i bez uprawnień, wjechał w budynek
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 31-letniego kierowcę toyoty, który nie zapanował nad autem, wjechał w latarnię uliczną, a następnie zakończył jazdę, uderzając w budynek. Był pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, nie miał również uprawnień do kierowania pojazdami.
Wsiadł za kierownicę mając 4 promile
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 35-latka, który w stanie upojenia alkoholowego kierował oplem. Sprawca swoją podróż zakończył na słupie oświetleniowym i rozdzielni energetycznej, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Został namierzony kilka minut później. W organizmie miał blisko 4 promile alkoholu.
3 auta zderzyły się przy Bugaju. Korki w kierunku centrum
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w sobotnie popołudnie na ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie.
Tym razem skończyło się na strachu
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego, doszło we wtorkowy (7 września) poranek w miejscowości Proszenie w gminie Wolbórz. Prowadzący daewoo mężczyzna wypadł z drogi. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Zderzenie trzech samochodów w Poniatowie
W sobotę w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia trzech samochodów w Poniatowie na drodze krajowej numer 12.
02.09.2021 17:17
Ciężarówka w rowie
W czwartek w godzinach popołudniowych doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki. Ruch odbywał się wahadłowo.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat