Artykuły do tagu: Jubileusz

przedwczoraj, 07:10
Świętowali Złote Gody
Złote Gody, czyli jubileusz pięćdziesiątej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego świętowało pięć par. Jubilaci odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
60 lat Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi
To był wyjątkowy Dzień Edukacji Narodowej dla całej społeczności Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi. Placówka świętowała jubileusz 60-lecia.
W Wolborzu świętują 100. urodziny! [FOTO]
Liczne gratulacje i prezenty, a przede wszystkim znamienici goście uświetnili obchody 100. rocznicy powstania Towarzystwa Sportowego Szczerbiec w Wolborzu. Wielu byłych i obecnych działaczy zostało przy tej okazji uhonorowanych odznaczeniami sportowymi. Prezentem, który bardzo ucieszył wszystkich związanych z klubem, było oddanie do użytku nowoczesnego budynku, w którym znalazły się m.in. funkcjonalne szatnie czy sala konferencyjna z tarasem.
Złote małżeństwa w USC
Trzy piotrkowskie pary świętowały w środę (22.09) 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Piotrkowski Hufiec ZHP ma 100 lat i nowego patrona
W niedzielę (12 września), na terenie Stanicy Harcerskiej w Trzech Morgach, piotrkowski Hufiec ZHP zorganizował obchody 100-lecia powstania i zyskał nowego patrona. Wydarzenie odbyło się w ramach trwającego cały weekend jubileuszowego zlotu.
Święto strażaków ochotników w Wolborzu
Wojewódzkie obchody 100-lecia Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP odbyły się w sobotę w Wolborzu. Na uroczystości stawili się druhowie z całego województwa.
100-lecie Związku OSP odbędzie się w Wolborzu
Wojewódzkie obchody 100-lecia Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, odbędą się 11 września w Wolborzu. Do miasta zjadą druhowie z całego województwa.
Fakiry obchodzą 45-lecie istnienia
Członkowie zespołu Fakiry zapraszają na ich jubileuszowy koncert, który odbędzie się w niedzielę (15 sierpnia) o 16:00 na Placu Pofranciszkańskim. Wydarzenie to będzie połączone z promocją nowej płyty piotrkowskiego zespołu pt. ”Na wszystkie duszy nastroje”.
Przeżyli wspólnie 50 lat
Uroczystość wręczenia Medali Prezydenta RP dla par małżeńskich, które wspólnie przeżyły 50 lat odbyła się w kolegiacie wolborskiej. Uhonorowanie medalami par małżeńskich z gminy Wolbórz poprzedzone zostało mszą odprawioną przez ks. Tomasza Owczarka, proboszcza parafii Św. Mikołaja w Wolborzu.
Sześć par świętowało złote gody
Sześć piotrkowskich par świętowało w środę 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość z tej okazji odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat