Advertisement

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

PolicjaBełchatów Czwartek, 15 września 202294493
Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego w Dębach Wolskich (gm. Rusiec). W wyniku odniesionych obrażeń, mimo prowadzonych czynności ratunkowych, na miejscu zginęła 58-letnia rowerzystka.
fot.: KPP w Bełchatowie fot.: KPP w Bełchatowie

Do wypadku doszło w środę (14.09.2022) około 15.30 na drodze krajowej nr 74. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 58-letnia rowerzystka nie zachowała należytej ostrożności podczas skręcania i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu osobówce.

W ten sposób doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku oplem astrą, którym kierował 28-latek. Niestety mimo czynności ratunkowych, na skutek odniesionych w wyniku wypadku obrażeń, kobieta zmarła. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności tego wypadku są teraz przedmiotem prowadzonego śledztwa - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Policjanci apelują zarówno do kierowców, jak i pieszych i rowerzystów o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze. Chwila nieuwagi może mieć tragiczne konsekwencje.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ulqa ~Ulqa (Gość)15.09.2022 13:25

Sprawdzić czy kierowca posiada gaśnice i ukarać bo na bank nie ma

011


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat