Wycieczka rowerowa dla najmłodszych

ePiotrkow Sobota, 16 czerwca 20181 2243
Dwudniową wycieczkę rowerową przeznaczoną zarówno dla dzieci, jak i dorosłych organizuje już w sobotę, 16. czerwca, Piotrkowska Grupa Rowerowa.
fot. materiały PGR

- Wasze pociechy lubią jeździć rowerami? Spodoba im się nocne ognisko w lesie nad jeziorem? Chciałyby spróbować rozpalić ogień, przyrządzić jedzenie, rozbić namiot, czy poznać kilka survivalowych sztuczek? Zatem szykujcie się na pierwszą taką wycieczkę w historii Piotrkowa. PGR poprowadzi, pokaże i wesprze! - zachęcają organizatorzy.

 

Początek wycieczki w sobotę, 16. czerwca o godzinie 15, zbiórka na parkingu przy piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Udział może wziąć każdy, jednak najmłodsi koniecznie z rodzicami lub opiekunami. Trasa wycieczki to około 16 km w jedną stronę, powrót planowany jest na niedzielę w godzinach dopołudniowych.

Chętni powinni zabrać potrzebny sprzęt biwakowy, noclegowy i prowiant.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gosc1 ~gosc1 (Gość)18.06.2018 07:17

dlaczego o wycieczce w dniu 16 czerwca napisaliscie dopiero ... 16 czerwca?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat