Advertisement

Zmarł Wojciech Stachowicz

Bełchatów Piątek, 16 września 2022128206
W czwartek, 15 września, w wieku 49 lat zmarł Wojciech Stachowicz – radiowiec, lektor i konferansjer. Nasz były redakcyjny kolega.

Ładuję galerię...

Wojciech Stachowicz urodził się 14 lipca 1973.  Od najmłodszych lat aż do końca życia związany był z Bełchatowem. Szerszej publiczności znany były nie tylko jako radiowiec, ale i konferansjer koncertów i wydarzenia organizowanych przez PGE GiEK oraz Elektrownię Bełchatów, gdzie przez ostatnie siedemnaście lat prowadził rozgłośnię zakładową.

 

Wcześniej był prezenterem oraz inżynierem dźwięku w Radiu Strefa FM (prowadził min. sobotnią audycję "Tylko po polsku"), Radiu Kolor Wrocław, Radiu Eska Łódź, Radiu Eska Bełchatów, a także Radiu Plus Łódź. Prowadził własną firmę zajmującą się realizację dźwięku i nagrywaniem reklam. Z radia ciągnęło go także do telewizji. Miał okazję występować na srebrnym ekranie, pojawiając się w roli statysty w kilku odcinkach popularnego serialu „Ranczo”.

 

Wojtek pasjonował się również żeglarstwem i aktywnie uczestniczył w organizacji licznych regat na Zalewie Sulejowskim. Znajomi wspominają go jako niezwykle serdecznego człowieka, zawsze uśmiechniętego i dzielącego się dobrymi emocjami z innymi. 

 

 

Wojciech Stachowicz osierocił dwójkę dzieci: 17-letnią Dorotę oraz 15-letniego Huberta.

 

Zmarły spocznie na cmentarzu w swoim rodzinnym Bełchatowie. Pogrzeb odbędzie się 20 września o godz. 13.00 w tamtejszej kaplicy cmentarnej.


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

realista ~realista (Gość)26.09.2022 02:19

Właśnie przeczytałem... Jestem w szoku! Pracowałem z Wojtkiem, wtedy jeszcze w "Radio Piotrków". Mnóstwo wspólnych chwil i przygód, mnóstwo pracy w studio, niejednokrotnie po nocach... Wojtek! Stanowczo za wcześnie! Nasuwa się refleksja - cóż warte jest życie? Dzisiaj jesteś, jutro już nie... Dramat! Spoczywaj w spokoju... Wojtuś, zaskoczyłeś mnie... :-( Kondolencje dla Rodziny. Nie kasuję Twojego numeru telefonu, zostawię... zawsze pod nim byłeś...

10


goœć_goŚĆ ~goœć_goŚĆ (Gość)18.09.2022 11:16

Wojtek był przesympatycznym, miłym i skromnym człowiekiem. Zawsze był pomocny. Znam go bardzo dobrze i bardzo nam będzie Go brakować.

30


lion92 ~lion92 (Gość)18.09.2022 00:46

Hello, ja jestem facetem... i pamiętam, że to pasmo leciało też w niedziele! ;D

20


go?ć_taki jeden ~go?ć_taki jeden (Gość)16.09.2022 23:36

Młody chłop. Radio z Barkowic Mokrych dawno temu prowadził.

20


lion92 ~lion92 (Gość)16.09.2022 14:55

Szkoda gościa, ale totalnie go nie pamiętam z eteru! :O Zaś pasmo "Tylko po polsku" emitowano zawsze w niedziele (chyba do 2006), Szanowni Redaktorzy... :P

Moderator: Audycje prowadzone przez Wojtka były w soboty, Szanowna Pani

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat