Advertisement

Zauroczenie kosztowało ją tysiące złotych

PolicjaOpoczno Środa, 29 czerwca 202234657
Mieszkanka powiatu opoczyńskiego poznała przez Internet 22-latka. Po kilku tygodniach znajomości zaprosiła go do swojego domu. Po jego wyjeździe odkryła, że z konta bankowego zniknęło jej kilkanaście tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty.
fot.: KPP Opoczno fot.: KPP Opoczno

Młoda kobieta na jednym z internetowych portali poznała 22-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Po krótkiej wirtualnej znajomości, zaprosiła go do domu. Niestety, jak się okazało, mężczyzna wiązał z tą znajomością zupełnie inne plany.

22-latek wykorzystał nieuwagę kobiety i zdobył dane logowania do jej bankowości elektronicznej. 22-latek włamał się na konto bankowe kobiety, z którego ukradł łącznie kilkanaście tysięcy złotych. Dodatkowo łupem złodzieja padł telefon komórkowy o wartości około 700 złotych. Kiedy kobieta zorientowała się, że w swoim domu gościła złodzieja, natychmiast powiadomiła policję. Mężczyzna został zatrzymany - mówi asp. sztab. Barbara Stępień, oficer prasowy KPP w Opocznie.
 

Zabrane w sprawie dowody pozwoliły na postawienie mężczyźnie zarzutów kradzieży i kradzieży z włamaniem. Za te przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Okazało się, że 22-latek popełniając tę kradzież działał w warunkach recydywy, więc musi liczyć się z zaostrzeniem kary. Podejrzany został objęty dozorem policyjnym.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

A jak! ~A jak! (Gość)30.06.2022 18:22

Polki chudną dzięki temu sposobowi.

00


go?ć_jola ~go?ć_jola (Gość)29.06.2022 23:36

Chciała młodego wykorzystać?

10


oleklokekfd ~oleklokekfd (Gość)30.06.2022 10:57

Nie od dziś wiadomo, że młodzi kosztują.

10


łabałbał ~łabałbał (Gość)30.06.2022 07:37

Ale się zadłużyłam - powiedziała blondynka do śniadego przyjaciela. a myślała że będzie ślub. ech ludzie co z wami? a złodziej też baran .

20


Jarek zgrywus ~Jarek zgrywus (Gość)29.06.2022 22:30

Ów pani ile miała lat

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat