Advertisement

Zapraszamy na dożynki do Szydłowa. Wystąpi Shazza!

ePiotrkowRegion Środa, 11 września 201968395
Starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak i wójt gminy Grabica Krzysztof Kuliński zapraszają wszystkich rolników do Szydłowa, gdzie w najbliższą niedzielę odbędą się dożynki powiatowo-gminne.
Zapraszamy na dożynki do Szydłowa. Wystąpi Shazza!

Ceremoniał dożynkowy i występy artystyczne zorganizowane zostaną na boisku Szkoły Podstawowej w Szydłowie. Uroczystości rozpoczną się o 13.00 mszą świętą polową. Po ceremoniale dożynkowym, podczas którego pokrojony zostanie chleb i wręczone wieńce, poznamy laureata honorowego tytułu "Za zasługi dla powiatu piotrkowskiego". Plac dożynkowy wypełnią stoiska Kół Gospodyń Wiejskich z regionalnymi przysmakami, powiatowe jednostki organizacyjne oraz instytucje działające na rzecz rolników. Dla dzieci organizatorzy przygotowali dmuchańce. Uczestników dożynek bawić będą lokalni artyści: Choberki, Witoski, Grabiczanie, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Grabica. Na finał o 18.00 zagra Shazza.


Na dożynkowych starostów wybrano: Paulinę Wiączek z Szydłowa-Kolonii i Wojciecha Misztelę z Kamocinka. Starościna wspólnie z mężem prowadzi 40-hektarowe gospodarstwo rolno-hodowlane, specjalizujące się w hodowli trzody chlewnej, z roczną produkcją 6000 sztuk tuczników. Pracę w gospodarstwie łączy z teorią, jako wykładowca nauk ekonomicznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie. Natomiast starosta powiatowego święta plonów uprawia warzywa na powierzchni 70 hektarów.

 

 

 

(materiały: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie) 


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.09.2019 16:04

I znowu balety całą noc do białego rana! Pijmy wino za kolegów którym szczęścia w życiu brak,niech im gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie. Wieś tańczy i śpiewa

20


gość ~gość (Gość)15.09.2019 15:36

Kto chce jeszcze słuchać tej beznadziejnej deskorolki, chyba tylko pracownicy z wesołego urzędu disco polo live.

10


gość ~gość (Gość)11.09.2019 12:58

Shazza?Niech Piotrków się uczy od Szydlowa kogo zapraszać.Bajo bongo!

94


gość ~gość (Gość)11.09.2019 10:01

Szaza pasuję do do Szydłowa

122


gość ~gość (Gość)11.09.2019 09:39

Shazza lubi karkówkę i polędwiczki.

102


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat