Advertisement

Zapraszają uczniów do udziału w festiwalu rodzinnym

ePiotrkow Środa, 03 kwietnia 201914050
Piotrkowski MOK zaprasza uczniów szkół podstawowych, uczestników zajęć w świetlicach szkolnych, środowiskowych oraz artystycznych do wzięcia udziału w Festiwalu Rodzinnym "Piękny Dzień Mamy", który odbędzie się 27 maja na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury.
Zapraszają uczniów do udziału w festiwalu rodzinnym

- Karty zgłoszenia prosimy dostarczyć do Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) do 10 maja – informują pracownicy Ośrodka.


Organizatorami Festiwalu Rodzinnego są: Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Karta zgłoszenia i regulamin konkursu w załączniku lub na stronie mok.piotrkow.pl.

 

 

 

 

 

(materiały: MOK Piotrków) 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat