Zaginiona trójka nastolatków już w domu. Pomógł sygnał od mieszkańca

ePiotrkow Wtorek, 28 września 20212658321
Mamy dobre informacje. Po opublikowaniu w mediach wizerunków poszukiwanych nastolatków, policja szybko ustaliła miejsce ich pobytu. Cała trójka jest już pod opieką rodzin.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Jak informuje piotrkowska policja, pomocny okazał się sygnał od osoby, która zauważyła poszukiwanych. Patrol, który udał się w okolice dworca PKP w Piotrkowie zatrzymał dwójkę z nich.  Policjanci szybko również potwierdzili,  że jedno z dzieci samo wróciło w tym czasie do domu.

 

- 28 września 2021 roku po północy dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w rejonie dworca PKP w Piotrkowie Trybunalskim znajduje się grupa 3 osób, które odpowiadają rysopisowi zaginionych. Policjanci od razu pojechali sprawdzić tę informację. Na miejscu spotkali zgłaszającego oraz jednego z rodziców, którzy oświadczyli, że nastolatkowie zaczęli uciekać wzdłuż torów w kierunku ulicy Roosevelta. Szybkie działanie oraz determinacja pozwoliła funkcjonariuszom szybko dotrzeć do pary nastolatków, która ukryła się na klatce schodowej jednego z wieżowców. Okazało się również, że najmłodszy z nich przed przyjazdem funkcjonariuszy sam wrócił do domu. Z odnalezioną dwójką policjanci udali się do ich miejsc zamieszkania. Tam potwierdziła się informacja o powrocie najmłodszego - relacjonuje st. asp. Izabela Gajewska. 

 

Weronika, Seweryn i Jakub przebywają już pod opieką rodzin.

 

Policja dziękuje wszystkim osobom, które przekazywały sygnały o możliwym miejscu pobytu nastolatków.

 


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość nh ~Gość nh (Gość)28.09.2021 11:21

I teraz niech tłumaczą się przed sądem dla nieletnich, żarty sobie robią z rodziców. To jest bezstresowe wychowanie...

221


grażynka h ~grażynka h (Gość)28.09.2021 09:32

Dobrze, że się znaleźli i nic im się nie stało. Szkoda tylko, że przez swoje zachowanie tyle stresu przysporzyli rodzicom i pracy służbom.

151


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)28.09.2021 10:03

Bezstresowe wychowanie. Teraz powinni odpowiadać za to co zrobili i do sądu rodzinnego. Pod opiekę kuratora.

223


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat