Advertisement

Wpadł z ponad kilogramem nielegalnych substancji

PolicjaTomaszów Piątek, 29 lipca 202242268
Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 32-latka posiadającego łącznie ponad kilogram niedozwolonego suszu roślinnego, marihuany oraz sprzęt służący do uprawy narkotycznych roślin. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy marihuany. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Ładuję galerię...

Kryminalni z Tomaszowa Mazowieckiego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 32-letni mieszkaniec miasta, może posiadać narkotyki. 

Policjanci postanowili przeszukać jego miejsce zamieszkania i należące do niego pomieszczenia gospodarcze. W trakcie ich działań zabezpieczona została marihuana o wadze ponad 189 gramów, kilkadziesiąt elementów suszonych roślin konopi innych niż włókniste o wadze 840 gramów oraz kompletny osprzęt wykorzystywany przy jej uprawie. 32-letni ,,plantator” został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy konopi innych niż włókniste - mówi asp. sztab. Grzegorz Stasiak, oficer prasowy KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

 

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za jego przewinienia karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abstynent ~abstynent (Gość)30.07.2022 12:04

Nie chlam, nie palę, nie szprycuję się, nie wącham, nie daję sobie w żyłę i jestem PEWIEN, że nic przez to nie tracę, a jeśli ktoś twierdzi, że marihuana jest mniej szkodliwa od alkoholu, to nie jest powód, żeby palić to marihuanę, tylko żeby... nie pić alkoholu! Może są jeszcze za małe kary za handlowanie tym świństwem!

21


Lucas ~Lucas (Gość)29.07.2022 21:49

Czyżby w Moszczenicy na wakacjach był?

10


Kierowca zawodowy ~Kierowca zawodowy (Gość)29.07.2022 18:36

Przecież nic nikomu nie zrobił!

21


Seba ~Seba (Gość)29.07.2022 11:03

Jego susz i jego sprawa a policja niech lepiej zajmie się sobą

26


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)29.07.2022 10:39

W tych czasach lepiej opłaca się sprzedawać cukier. Mam po 2.5zl kg. priv

30


Jurek Ogórek ~Jurek Ogórek (Gość)29.07.2022 08:00

Nie rozumiem, człowiek szykuje susz na zimę, zamiast chrustu, a piszą że wpadł, jak jakiś złoczyńca.

92


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat