Advertisement
artykuł sponsorowany

Urządzenia, które redukują napięcie w karku

Poniedziałek, 29 sierpnia 2022
Źle śpisz i po przebudzeniu zawsze odczuwasz ból w okolicach szyi i karku? Problem powtarza się mimo wymiany poduszki? A może w pracy musisz siedzieć bez ruchu przez wiele godzin i Twój kręgosłup wysyła alarmujące sygnały na odcinku szyjnym, że jest przeciążony? Problemy z napięciem mięśniowym w karku są dość powszechne, choć nie zawsze muszą być przewlekłe, aby dać się we znaki. Czasami powracają regularnie i wówczas warto wyposażyć się w profesjonalny masażer karku i szyi. Zobaczmy więc, jakie produkty oferuje klientom specjalistyczna firma Casada.
Urządzenia, które redukują napięcie w karku

Poznaj urządzenia masujące firmy Casada

 

Przedsiębiorstwo Casada od lat dostarcza na rynek nowoczesne urządzenia masujące. Technologie są opracowywane w głównej siedzibie firmy w Niemczech. Zdobyte przez lata doświadczenie sprawia, że produkty Casada idealnie odpowiadają na potrzeby użytkowników. Są stale udoskonalane pod kątem m.in. ergonomii oraz spełniania niezbędnych norm. Dostosowane są również do współczesnych trendów we wzornictwie, aby były atrakcyjne wizualnie. Masażery mają olbrzymi wpływ na tempo rehabilitacji, więc muszą być przetestowane pod kątem oddziaływania na organizm. Casada dostarcza produkty w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka.

 

Kategoria zawiera zróżnicowane portfolio produktów, wśród których znalazły się nawet fotele masujące. Modele Alphasonic II i III oraz Skyliner II mają wbudowaną funkcję masażu karku, a także szereg innych programów automatycznych, w ramach których napięcie mięśniowe szyi może być zredukowane. Warto jednak skupić się na klasycznej odmianie masażerów karku i szyi, czyli produktach stworzonych wyłącznie w tym celu. A jest w czym wybierać. Sprawdź produkty na: https://casada.pl/Spiety-kark

 

Masażer karku i szyi, który przynosi ulgę mięśniom

 

Casada stworzyła kilka produktów o podobnym działaniu, które różnią się szczegółami specyfikacji. Bezprzewodowy masażer szyi Neck2Go to najbardziej rozbudowana funkcjonalnie propozycja firmy skierowana do osób odczuwających ograniczenie ruchomości w szyjnym odcinku kręgosłupa. Urządzenie wykazuje działanie, które ma imitować sesję u profesjonalnego masażysty. Masażer karku i szyi Neck2Go wykorzystuje masaż punktowy w konkretnym miejscu. Ugniatanie przypomina ucisk palcami przez specjalistę.

 

Ze sprzętu można korzystać także przy odczuwalnym dyskomforcie w okolicach barków. Warto pochwalić wygodny sposób sterowania za pomocą przycisków umieszczonych na prawym pasie masażera szyi. Użytkownik może samodzielnie wybrać aktualną siłę nacisku oraz konkretne miejsce uciskania mięśni. Podobne przeznaczenie ma masażer karku i szyi Neck II. Zamontowane w nim głowice masujące mogą zmieniać kierunek ruchu, a urządzenie wykorzystuje pożyteczne właściwości ciepłoterapii. To sojusznik w walce m.in. ze stanami zapalnymi stawów, mięśni i kręgosłupa. Masażer szyi Neck II przyczynia się do rozluźnienia mięśni i wspomaga krążenie krwi.

 

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty sklepu internetowego Casada. Zakupy online są wygodne, a producent oferuje dodatkowo m.in. możliwość rozłożenia płatności na raty 0%, 30 dni na zwrot oraz bezpłatną dostawę. W przypadku niektórych produktów można liczyć na darmowy upominek od firmy.

 

Sprawdź także fotele telewizyjne z funkcją masażu na: https://casada.pl/dwa-w-jednym-czli-fotel-telewizyjny-z-masazem


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat