Advertisement

Ukradł rower, ale długo na nim nie pojeździł

PolicjaBełchatów Piątek, 14 października 202219682
Funkcjonariusze z bełchatowskiej policji zatrzymali sprawcę kradzieży roweru i w ciągu dwóch godzin odzyskali jednoślad. Złodziej wpadł w ręce policji kiedy jechał na skradzionym rowerze. Przedmiot wrócił już do właściciela. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
fot.: KPP w Bełchatowie fot.: KPP w Bełchatowie

12 października 2022 roku, do bełchatowskiej komendy zgłosił się pokrzywdzony, który zawiadomił o kradzieży roweru, wyceniając jego wartość na 800 złotych. Sprawca wykorzystał to, że właściciel swój jednoślad pozostawił bez zabezpieczenia w stojaku przed klatką wejściową bloku na osiedlu Dolnośląskim.

Okazało się, że moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Zapis uwiecznił mężczyznę, który wsiadł na rower i odjechał. Jego wizerunek skojarzył się pracującemu nad sprawą policjantowi z jednym z mieszkańców Bełchatowa. Jako podejrzewanego w sprawie wytypował 61-latka. Funkcjonariusz od razu pojechał sprawdzić swoje podejrzenia. Jadąc ulicą Pabianicką zauważył wytypowanego mężczyznę, który jechał na skradzionym rowerze - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie

 

Złodziej został zatrzymany, a następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskany rower wrócił już do prawowitego właściciela.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)14.10.2022 11:55

Co rower tyż?

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat