Advertisement

Udany turniej siatkówki plażowej w Sulejowie [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

ePiotrkowRegion Niedziela, 19 czerwca 202225410
Po zmaganiach młodych zawodników, władze Sulejowa otrzymały miano organizacji turnieju eliminacyjnego w siatkówce plażowej Orlen Beach Volley Tour 2022. Widzowie przez kilka ostatnich dni mogli oglądać utytułowanych zawodników, członków kadry narodowej i być może przyszłych olimpijczyków. Upał dał się we znaki, a równie gorący był doping dla zawodników i zawodniczek.

Ładuję galerię...

W finałowej rywalizacji pań lepsze okazały się zawodniczki zespołu Tatarek Team - Jagoda Gruszczyńska i Aleksandra Wachowicz. W całym turnieju straciły tylko jednego seta i jak przyznały po meczu - było to efektem skupienia na grze swojej i rywalek. Każda przerwa w grze była dla nas okazją do szybkiej analizy i eliminacji błędów. Niezmiernie cieszy nas ta wygrana i pora na kolejne, bo w turnieju bierzemy udział po to, by go wygrać i zgarnąć tytuł Mistrzyń Polski - powiedziały zwyciężczynie zmagań w Sulejowie.

 

W finałowym pojedynku panów lepsi okazali się Piotr Janiak i Jędrzej Brożyniak. - Pokazaliśmy wrocławski charakter, choć przed wizytą w Sulejowie zagraliśmy jeszcze w turnieju plażówki w łódzkiej Manufakturze. Ale apetyty rosną i mamy nadzieję na kolejne zwycięstwa - powiedział po finałowym meczu Piotr Janiak.

 

Z organizacji i przebiegu zawodów zadowolony był burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski. - No i da się? Pewnie, że się da. Pokazaliśmy, że Sulejów potrafi organizować ciekawe i emocjonujące imprezy sportowe. Tu wielkie słowa podziękowania należą się wolontariuszom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju, a podziękowania kierujemy też do władz siatkówki, za to, że nam zaufały i pozwoliły przygotować turniej inauguracyjny. Mam nadzieję, że obietnica, że za rok znowu spotkamy się w Sulejowie, będzie spełniona - dodał burmistrz.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu finałowego w kategorii kobiet i meczu finałowego w kategorii mężczyzn oraz zdjęć z podium.

 

Podium w kategorii kobiet:
1. Jagoda Gruszczyńska i Aleksandra Wachowicz (Tatarek Team)
2. Kinga Legieta i Nicole Jochym (Tatarek Volley Wrocław Team)
3. Justyna Łukaszewska i Izabela Błasiak (AZS Uniwersytet Warszawski Beach Volley Team)

 

Podium w kategorii mężczyzn:
1. Piotr Janiak i Jędrzej Brożyniak
2. Jakub Szałankiewicz i Mateusz Florczyk
3. Michał Kądzioła i Marcin Ociepski (KAMAN Beach Volleyball Team)


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat