Advertisement

Trwają Dni Gorzkowic 2021 (Galeria)

ePiotrkowRegion Sobota, 28 sierpnia 202164167
W sobotę (28 sierpnia), punktualnie o godzinie 15:00 wystartowały tegoroczne Dni Gorzkowic. Impreza powróciła po rocznej, wynikającej z pandemii przerwy i od samego początku zgromadziła liczne grono mieszkańców gminy oraz regionu.

Ładuję galerię...

Imprezę rozpoczęły atrakcje o charakterze sportowym. Od 15:00 rozpoczęły się zabawy sportowe na XX-lecie GUKS Gorzkowice pod hasłem "żyj zdrowo - na sportowo". Później był VI Powiatowy Marsz Nordic Walking, w którym wzięło udział  około 100 uczestników na czele z wicestarostą, Dariuszem Magaczem.

 

Przez cały czas odbywały się gry i zabawy dla dzieci z animatorami, goście imprezy mogli skorzystać z oferty wesołego miasteczka oraz licznych stoisk, wśród których największym powodzeniem od początku cieszyły się te przygotowane przez koła gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenia i serwujące różne przysmaki. 

 

Punktualnie o 19:00 zaplanowano rozpoczęcie części scenicznej, a pełen program imprezy znajdziecie TUTAJ


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Misiomiki ~Misiomiki (Gość)28.08.2021 21:16

Na zdjęciu myszka Miki wygląda jak miś Uszatek, bo oklapnięte uszko ma. Myszka Miki zawsze ma uszy na baczność, jak członkowie rządu przed jesienną rekonstrukcją.

50


5g ~5g (Gość)29.08.2021 08:09

Zaszczepiłem sie na miejscu,od razu lepiej sie czuję.

24


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat