Advertisement

Toyota uszkodzona przez... spadającą łopatę

PolicjaOpoczno Środa, 08 czerwca 202240911
Kierowca podróżujący lokalną drogą w miejscowości Bukowiec nad Pilicą, przeżył chwile grozy kiedy tuż pod jego samochód z siewnika spadła źle zabezpieczona łopata. Mężczyzna prowadzący ciągnik rolniczy, który nieprawidłowo zabezpieczył ładunek został ukarany mandatem karnym.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

Dyżurny opoczyńskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Bukowcu nad Pilicą. Na miejscu policjanci ustalili, że 66-letni kierowca ciągnika rolniczego, z doczepionym siewnikiem nieprawidłowo zabezpieczył przewożoną łopatę, która spadła tuż pod jadącą za ciągnikiem toyotę. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ samochód osobowy - mówi asp. sztab. Barbara Stępień, oficer prasowy KPP w Opocznie.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

 violettka ~ violettka (Gość)10.06.2022 08:08

W pierwszej chwili myślałam, że łopata od helikoptera odpadła, a tu tylko zwykła łopata.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat