Advertisement

Tak minęły ferie w MOK [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Poniedziałek, 30 stycznia 20230
Ferie dobiegły końca. W poniedziałek uczniowie znów zasiedli w szkolnych ławkach. Po feriach zostały wspomnienia, a dzieci, które spędziły ten czas z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK, na pewno będą miały co wspominać.

Ładuję galerię...

W minionym tygodniu atrakcji nie brakowało.

Drugi tydzień ferii upłynął dzieciakom oczywiście artystycznie. Były warsztaty taneczne, wokalne czy teatralne, podczas których dzieci mogły rozwijać swoje talenty i pasje. Nie zabrakło także spotkania z teatrem. Do swojego teatralnego świata zaprosił dzieci Teatr Igraszka, przedstawiając „Wiślaną opowieść" - autorską bajkę o wartkiej akcji z pięknymi piosenkami i mądrym przesłaniem. Kolejne przygody czekały na dzieciaki podczas seansu filmowego, gdzie do swojego świata zaprosił najmłodszych „Zadziwiający Kot Maurycy". No i jak to w karnawale, obowiązkowo był także bal, na którym pojawiły się wróżki, księżniczki, koty czy karatecy. Był także człowiek pająk, a nawet sam generał. Poznać, kto kryje się pod tymi przebraniami, było ciężko. Stroje dopełniały kolorowe, karnawałowe maski, które powstały na warsztatach plastycznych - relacjonują instruktorzy OEA MOK. 

Podczas balu można było popisać się nie tylko talentem tanecznym. Były też akrobacje, popisy wokalne czy recytatorskie, bo właśnie takie umiejętności dzieci prezentowały podczas konkursu talentów. Zwieńczeniem dwutygodniowej, feryjnej laby była wycieczka do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole. Oczywiście nie obyło się bez ogniska i pieczonych kiełbasek.

 

Choć feryjne warsztaty dobiegły końca, to nie koniec przygody z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Po zimowej przerwie Ośrodek Edukacji Artystycznej zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7-14 lata na artystyczne warsztaty.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat