Szybko stracone bramki ustawiły mecz [ZDJĘCIA i FILM]

Poniedziałek, 19 września 20221
W prestiżowym starciu IV ligi PKS Polonia Piotrków przy licznie zgromadzonej publiczności przegrała z GKS-em Bełchatów. Wynik 3:0 nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania. Wygrał za to Skalnik Sulejów, który 2:0 pokonał Włókniarza Zelów.

Starcie Polonii Piotrków z GKS Bełchatów zapowiadało się niezwykle ciekawie. Mierzyły się ze sobą drużyny zajmujące przed tą kolejką odpowiednio drugą i trzecią lokatę w ligowej tabeli.

Szybko stracone dwie bramki ustawiły spotkanie w pierwszej połowie. Druga połowa to ataki Polonii do 90 minuty. Mamy optyczną przewagę i niestety brakuje finalizacji. Trzecia bramka wpada w 93 minucie, gdy mecz kończymy w dziesiątkę po czerwonej kartce Dawida Lenarcika - relacjonują poloniści.

Spotkanie pomiędzy GKS Bełchatów a Polonia Piotrków można zobaczyć na filmie poniżej.

W dziesiątej kolejce IV ligi wygrał za to Skalnik Sulejów, który w wyjazdowym spotkaniu pokonał 2:0 Włókniarza Zelów.

Po rozegraniu dziesięciu spotkań Polonia zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów. O dwa oczka mniej ma Skalnik, który plasuje się na ósmej pozycji.