Advertisement

Szkoła w Goleszach już po remoncie [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Sobota, 09 kwietnia 20223
Nowoczesne klasy z multimedialnym wyposażeniem, przestronne jasne korytarze, funkcjonalna stołówka z kącikiem gier i zabaw – tak po zakończonym remoncie wygląda budynek szkoły podstawowej i przedszkola w Goleszach Dużych w gminie Wolbórz.

Ładuję galerię...

Dzięki wykonanej inwestycji szkoła powiększyła się i zyskała nową elewację. Kompleks został rozbudowany o dodatkowy budynek, w którym jest teraz przedszkole samorządowe.

 

Kompleks edukacyjny został ocieplony, wymieniono stolarkę okienną, wyremontowano wszystkie pomieszczenia, a budynek zyskał nowoczesny system ogrzewania pompą ciepła wspomaganą gazem. 

Koszt inwestycji wyniósł 5,6 mln zł, w tym 4 mln zł stanowiły pozyskane przez gminę fundusze zewnętrzne.

To jedna z naszych największych inwestycji w Gminie Wolbórz, która służy najmłodszym przedszkolakom i uczniom. Szkoła po przebudowie wygląda imponująco, jest nowoczesna, przestronna i jasna. Jestem pod wrażeniem realizacji naszego projektu przebudowy tego obiektu - podkreśla Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza. 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_jacek ~go?ć_jacek (Gość)09.04.2022 16:52

Trzeba jeszcze napisać o tym w bravo girl

21


Wsiosz ~Wsiosz (Gość)10.04.2022 09:58

W noszy wsi tysz wyremontowały ale nie lansujom się z tym po portalach

02


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat