Advertisement

Świąteczno-muzyczny „Przystanek 60+”

ePiotrkowŁódzkie Wtorek, 26 listopada 201922490
Pracownicy Łódzkirgo Domu Kultury, tradycyjnie już jak co roku o tej porze, zapraszają seniorów z terenu całego województwa do udziału w świątecznym konkursie. Wydarzenie to będzie odbywać się w ramach XX Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”. Konkurs przeznaczony jest dla artystów amatorów powyżej 60 roku życia.

Ładuję galerię...

Piosenki świąteczne i zimowe to motyw przewodni kolejnego konkursu skierowanego do seniorów organizowanego przez pracowników Łódzkiego Domu Kultury w ramach XX Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”. Wyjątkowy i pełen uroku czas Bożego Narodzenia stał się dla ŁDK inspiracją do stworzenia magicznego konkursu podczas którego zaprezentowane zostaną najpopularniejsze piosenki świąteczne oraz utwory o tematyce zimowej.

 

Do udziału w przeglądzie organizatorzy zapraszają wszystkich młodych duchem i uzdolnionych muzycznie artystów seniorów z województwa łódzkiego. Przegląd ma formułę konkursu i przeznaczony jest dla amatorów powyżej 60 roku życia. W konkursie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne i chóry działające m.in. przy: instytucjach kultury, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Centrach, Klubach Seniora, organizacjach pozarządowych, Związku Emerytów i Rencistów, parafiach oraz osoby niezrzeszone.


Uczestnicy Przeglądu zobowiązani są do zaprezentowania:

Soliści – 1 dowolnie wybranego utworu o tematyce konkursowej,

Zespoły wokalne i chóry – 1-2 dowolnie wybrane utwory o tematyce konkursowej. 

 

Zgłoszenia do Przeglądu należy przesłać pocztą na adres Łódzkiego Domu Kultury lub drogą elektroniczną na e-mail: rik@ldk.lodz.pl. Przesłuchania konkursowe i finał z wręczeniem nagród odbędą się 17 grudnia 2019 r. w Sali Kolumnowej ŁDK. Podczas spotkania odbędzie się również podsumowanie działań, które zrealizowane zostały w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+ w 2019 roku.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie Łódzkiego Domu Kultury www.ldk.lodz.pl.

 

materiał ŁDK

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat