Advertisement

Sukcesy karateków we Wrocławiu

ePiotrkow Środa, 06 października 20211
Bardzo dobrze spisali się piotrkowscy karatecy z UKS Szkoły Karate Tradycyjnego podczas czternastej edycji Ogólnopolskiego Pucharu Mistrza pamięci senseia Hidetaki Nishiyamy.

Ładuję galerię...

W prestiżowych zawodach udział wzięło siedemnastu karateków z piotrkowskiej szkoły, a dwoje z nich przywiozło z Wrocławia łącznie trzy medale.
Pierwsze miejsce w konkurencji kumite (walka sportowa) w kategorii Junior Młodszy zajęła Milena Rutkowska. Jeszcze lepiej spisał się Pascal Śpiewak, który zdobył złoto w kumite oraz srebro w kata.


- W zawodach dobrze spisali się również młodsi zawodnicy startujący w kategorii 10-13 lat, którzy zdobywali miejsca w pierwszej dziesiątce – relacjonuje Rafał Michalak, trener piotrkowskich karateków gratulując swoim podopiecznym.

- Najważniejsze, że wszyscy zawodnicy prezentowali karate na najwyższym poziomie – podkreśla trener Michalak.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

piotrków ~piotrków (Gość)06.10.2021 09:58

sportami walki stoi... gratulacje!!!

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat