Advertisement

Sukcesy karateków na Pucharze Świata

ePiotrkow Czwartek, 02 czerwca 20221
Piotrkowscy karatecy z UKS Szkoły Karate Tradycyjnego wzięli udział w Open Traditional Karate-Do World Cup, czyli Pucharze Świata w Karate Tradycyjnym, który odbył się we Wrocławiu.
Fot. UKS Szkoły Karate Tradycyjnego Fot. UKS Szkoły Karate Tradycyjnego

Karatecy z piotrkowskiego klubu przywieźli jeden brązowy medal, który wywalczyła Maja Kuban w kata indywidualnym wśród młodzików 12-13 lat. Krok od brązowego medalu był Bartosz Siwakowski, który czwarte miejsce w kata indywidualnym w kategorii Młodzieżowiec. Na ósmej pozycji w Juniorach Młodszych uplasował się Jakub Szafrański w kata ind.

 

Z występu swoich podopieczny zadowolony jest trener UKS-u Rafał Michalak. - Dziękuję wszystkim zawodnikom, rodzicom za owocną współpracę i zaangażowanie - podkreśla trener Michalak. 

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Karate kit z okien ~Karate kit z okien (Gość)08.06.2022 06:16

Uuuuuuułłłłłoooooooaaaaaaaa

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat