Advertisement
artykuł sponsorowany

Sprzęt tego producenta znajdziesz w najlepszych siłowniach w kraju

Wtorek, 20 września 2022
Aktywność fizyczna jest integralną częścią dbania o swoje ciało i umysł. W dzisiejszych czasach korzystanie z siłowni cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób woli trenować z użyciem profesjonalnego sprzętu, zamiast wykonywać proste ćwiczenia w domu. Wzrost popularności siłowni przełożył się na powstawanie coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań, takich jak ekologiczny sprzęt do ćwiczeń od SportsArt Fitness.
Sprzęt tego producenta znajdziesz w najlepszych siłowniach w kraju

Polski producent sprzętu do siłowni

 

SportsArt Fitness to polski producent sprzętu do siłowni. Pomaga siłowniom, klubom fitness, hotelom i obiektom sportowym dobrać profesjonalne wyposażenie siłowni. Firma może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem na polskim rynku. W tym czasie wyposażyła ponad 1000 siłowni i klubów w więcej niż 10 000 urządzeń i maszyn do ćwiczeń. Urządzenia słyną z niezawodności i innowacyjności – redukują zużycie prądu elektrycznego i pozwalają na generowanie własnej energii. Maszyny fitness są bardzo intuicyjne w obsłudze. Użytkownik ma możliwość dopasowania ustawień do indywidualnych potrzeb i odczytania statystyk treningu. SportsArt jest dostawcą sprzętu między innymi dla:

  • Calypso Fitness,
  • Total Fitness,
  • Zdrofit,
  • Fabryka Formy,
  • Fit Forma,
  • Fitness Academy.

Dodatkowo na urządzeniach firmy szkolą się i trenują strażacy w centrach szkoleniowych, a także żołnierze z przeszło 200 uznanych polskich jednostek wojskowych.

 

Poznaj ekologiczny sprzęt, z którego jesteśmy znani

 

SportsArt dostarcza ekologiczny sprzęt na siłownie, który wykorzystuje technologię ECO-POWR™. Jest ona zgodna ze strategią Zielonego Ładu. Energia kinetyczna produkowana przez osoby ćwiczące na urządzeniach firmy zamieniana jest na energię elektryczną. Specjalne mikroinvertery wprowadzają ją do wewnętrznej instalacji elektrycznej. Warto mieć na uwadze, że system nie wymaga korzystania z akumulatorów, ponieważ energia elektryczna jest przetwarzana bezpośrednio przez maszyny pracujące w klubie w danym momencie. Może ona zasilić telewizory, lodówki, oświetlenie czy sauny. Taki sposób produkcji elektrycznej pozwala zaoszczędzić niemal kilkanaście tysięcy zł w skali roku. Wszystko zależy jednak od ilości maszyn, czasu i intensywności treningu. Na stronie internetowej firmy udostępniony został specjalny symulator, dzięki któremu można oszacować ilość wyprodukowanej energii. Tego typu rozwiązania przyciągną na siłownię więcej klientów – świadomość ekologiczna jest coraz większą wartością w dzisiejszych czasach i idzie w parze ze zdrowym stylem życia.

Kupuj bez pośredników - prosto od producenta

SportsArt Fitness oferuje różne usługi, w tym wyposażenie siłowni w profesjonalny i nowoczesny sprzęt. Najkorzystniejszą opcją jest zakup urządzeń bez pośredników, bezpośrednio od producenta. W tym celu warto skontaktować się z firmą telefonicznie lub mailowo. Jej pracownicy postarają się w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania i doradzić najlepsze rozwiązania.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat