Advertisement
artykuł zewnętrzny

Rolniku sprzedawaj swoje produkty na ryneczku „Prosto od rolnika”

Poniedziałek, 17 października 2022
Bezpłatne stoiska dla rolników, sadowników, kół gospodyń wiejskich, pszczelarzy i innych przedstawicieli branży rolniczej. Handel pod zadaszeniem – bezpośrednio z samochodu, dogodny dojazd i przestronny parking. Producentów zaprasza Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego.
Rolniku sprzedawaj swoje produkty na ryneczku „Prosto od rolnika”

Warzywa, owoce, wędliny, jajka czy miód „Prosto od rolnika” dostępne są już od soboty, 1 października w dwóch nowych punktach handlowych w centrum Łodzi. Na ryneczkach przy ul. Drewnowskiej i przy Porcie Łódź mieszkańcy Łódzkiego mogą kupić zdrową żywność bez pośredników, bo z ręki producenta. Inicjatorami jarmarku, który będzie wydarzeniem cyklicznym, są Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego.

 

  • Zgodnie z naszymi zapowiedziami, umożliwiamy rolnikom z naszego województwa sprzedaż swoich produktów bez pośredników, w centrum miasta, w miejscach, gdzie często bywają mieszkańcy Łodzi i całego regionu – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego. – To żywność zdrowa, naturalna i świeża, to tradycyjne wyroby wysokiej jakości. Chcemy je promować i chcemy rozwijać rolnictwo w Łódzkiem.

Oba ryneczki będą otwarte w każdą sobotę – ten przy ul. Drewnowskiej w godz. 8-14, ten przy ul. Pabianickiej, w godz. 10-15.

 

Ryneczek wojewódzki przy Centrum Handlowym Port Łódź jest zlokalizowany na parkingu obok Sport Stacji. Dojazd od strony Leroy Merlin lub IKEA, wyjście z Centrum – nowo otwarty korytarz miedzy KappAhl i Media Markt. Dla producentów żywności przygotowane jest bezpłatne stoisko handlowe z dostępem do prądu i wyposażenie.

 

 

 

Na ryneczek marszałkowski przy ul. Drewnowskiej można wejść od ul. Drewnowskiej 75 oraz od ul. Piwnej.

 

 
Jak zarezerwować bezpłatne stoisko?

 

  • Ryneczek Marszałkowski, wejście ul. Drewnowska 75, ul. Piwna 10

 Prosta rejestracja telefoniczna: 519 301 096 lub mailowa: a.ruzycka@lodr-bratoszewice.pl

 

 

  • Ryneczek Wojewódzki przy Centrum Handlowym Port Łódź

Prosta rejestracja online: https://elodzkie.pl/ankiety/ryneczek-wojewodzki lub telefoniczna: 512 181 858

 

 

 

 


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat