Advertisement

Przedszkolaki z Gorzkowic w łódzkim Orientarium [ZDJĘCIA]

ePiotrkowRegion Piątek, 17 czerwca 20225
Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach zwiedziły łódzkie ZOO i Orientarium. Podczas wycieczki przedszkolaki miał okazję zobaczyć różnorodne gatunki zwierząt z całego świata.

Ładuję galerię...

Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie różnorodnością gatunków świata zwierząt oraz kształtowanie świadomości ekologicznej.

Wycieczka była też świetną okazją do utrwalania reguł kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej. Podczas spaceru po alejach zoo spotkaliśmy wiele wspaniałych i ciekawych zwierząt: zebry, wielbłąda, tygrysy, lwy, żyrafy, kangury, małpy i wiele innych zwierząt. Następnie udaliśmy się do Orientarium, gdzie przedszkolaki mogły podziwiać wspaniałe okazy zwierząt zamieszkujących tereny Azji Południowo-Wschodniej m.in. słonia indyjskiego, krokodyla, rekiny i płaszczki - relacjonują pedagodzy z przedszkola w Gorzkowicach. 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mhm ~Mhm (Gość)17.06.2022 17:12

Ile toto kosztuje?

22


gugu ~gugu (Gość)18.06.2022 14:37

jest kasa jest wycieczka-ale wielkie halo...

40


wiesniak ~wiesniak (Gość)18.06.2022 12:58

Ciekawe kto to zaplacil,pewnie jakis z gminy.

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat