Advertisement

Przedświąteczna niedziela. Tłumy na targowisku w Piotrkowie [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Niedziela, 10 kwietnia 202248011
Już za tydzień Wielkanoc. Już tradycyjnie ostatnia niedziela przed świętami jest tzw. niedzielą handlową. Otwarte są sklepy, supermarkety, galerie i domy handlowe. Tłumy mieszkańców przedświąteczne zakupy robiło także na bazarze przy ul. Dmowskiego.

Ładuję galerię...

Zainteresowanie bazarem było tak duże, że przez całą długość ul. Dmowskiego ustawiała się kolejka samochodów chcących wjechać na parking przy targowisku. 

 

Na samym bazarze było bardzo wiele osób, które robiły ostatnie przedświąteczne zakupy. Kupić można było ubrania, buty, płaszcze, ale także warzywa i kwiaty. Nie brakowało również elementów związanych ze świętami. Były plamy, koszyczki, zajączki i inne ozdoby wielkanocne. 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

!!! ~!!! (Gość)12.04.2022 10:16

Nigdy nie lubiłem bazarów, tej specyficznej atmosfery.

12


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat