Advertisement

Prawie 100 tysięcy dla szpitala

ePiotrkow Wtorek, 29 marca 20225
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim otrzymał od Samorządu województwa łódzkiego dotację w wysokości 99 tysięcy złotych. Pieniądze te zostaną wykorzystane na modernizację instalacji ciepłej wody użytkowej w budynkach szpitalnych.

W imieniu szpitala umowę podpisała dyrektor Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz.

 

Projekt zakłada wymianę dwóch wymienników ciepła na urządzenia o większej mocy,  zbiornika ciepłej wody oraz wszelkich niezbędnych prac w związku z tą modernizacją.

W piątek otrzymaliśmy radosną informację o przyznaniu prawie 100 tysięcy złotych z  Samorządu województwa łódzkiego. Środki te będą przeznaczone na inwestycję polegającą na modernizacji sieci ciepłej wody. Jest to I etap tej inwestycji. Umowa na zadanie została już podpisana, a wszelkie prace rozpoczniemy bez zbędnej zwłoki - informuje Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy szpitala.

To bardzo ważna modernizacja, ponieważ początki szpitalnej sieci ciepłowniczej sięgają lat  70. ubiegłego wieku - dodają przedstawiciele lecznicy. Termin realizacji tego zadania to około 2-3 miesiące.


Zainteresował temat?

4

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ROBI ~ROBI (Gość)30.03.2022 11:56

Ostatnio wieczorem pogotowie mnie przywiozło na pseudo SOR przebadali i całą noc tam spędziłem na krześle na korytarzu nawet mnie nie położyli na łóżku.Pozdrawiam

00


goœć_franek ~goœć_franek (Gość)29.03.2022 07:53

NO gdyby nie Zbyszek Z to dofinasowania by nie było

50


M. G. ~M. G. (Gość)29.03.2022 14:11

Brawo dla Pani Dyrektor!
Tak trzymać! :)

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat