Prace przy wiaduktach nad A1. Będą utrudnienia

GDDKiARegion Poniedziałek, 17 maja 20211 3469
W związku z kolejnym etapem prac na odcinku budowy autostrady A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem, jutro należy spodziewać się dodatkowych ograniczeń w ruchu.
fot. GDDKiA Łódź

Wymusza to konieczność wykonania niezbędnych prac przy dwóch wiaduktach: w Kamieńsku na 375-ym kilometrze trasy i na wysokości Wronikowa na 362 kilometrze. - W obu przypadkach zostanie wprowadzony ruch wahadłowy kierowany ręcznie przez pracowników wykonawcy. W pierwszym przypadku prace będą prowadzone w godzinach od 12.00 do 15.00, w drugim od 8.00 do 11.00. Wykonawca deklaruje, że przerwy w ruchu pojazdów nie powinny trwać jednorazowo dłużej niż 10 minut - mówi Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.

 

Odcinek na którym będą prowadzone prace, można ominąć jadąc z Piotrkowa do Kamieńska drogą krajową nr 91.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dzeszek2019 ~dzeszek2019 (Gość)17.05.2021 15:23

A co z wiaduktami Tuszyn - Piotrkow . Wygladaja od jakiegos czasu na ukonczończone a przejazdu nie ma. Nie ma komu przeciąć wstegi na wielkie otwarcie

91


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat