Advertisement

Policjanci odnaleźli zaginioną 86-latkę

ePiotrkowBełchatów Niedziela, 14 sierpnia 202233730
Policjanci z Bełchatowa odnaleźli 86-letnią mieszkankę województwa dolnośląskiego, która w towarzystwie rodziny poszła na bełchatowski cmentarz, a potem oddaliła się w nieznanym kierunku. O zaginięciu seniorki powiadomiła funkcjonariuszy zaniepokojona córka kobiety. Na szczęście 86-latkę szybko odnaleźli bełchatowscy mundurowi. Jej życiu nic nie zagraża.
fot. policja fot. policja

W piątek (12.08) po południu bełchatowscy policjanci zostali zaalarmowani o zaginięciu 86-letniej mieszkanki województwa dolnośląskiego, która gościnnie przebywała na terenie Bełchatowa. Zaginięcie zgłosiła zaniepokojona córka. Podała, że jaj matka przed południem w towarzystwie rodziny, odwiedzała groby bliskich na bełchatowskim cmentarzu. Około godziny 11.30 oddaliła się w nieznanym kierunku. Rodzina i znajomi poszukiwali jej we własnym zakresie, niestety bezskutecznie. Seniorka nie miała telefonu, więc nie było z nią żadnego kontaktu.

 

W czasie, gdy córka składała zawiadomienie, oficer dyżurny bełchatowskiej jednostki natychmiast przekazał informację o zaginięciu 86-latki wszystkim patrolom. Informacja o tym zdarzeniu umieszczona została również na policyjnym profilu facebook. Choć nie było wiadomo, w jakim kierunku oddaliła się starsza pani, stróże prawa analizowali różne wersje i sprawdzali miejsca, gdzie mogła przebywać. Dysponując fotografią zaginionej, którą uzyskali z zapisu monitoringu, stróże prawa rozpytywali przypadkowych mieszkańców.

 

Po niespełna godzinnych poszukiwaniach, w rejonie osiedla Przytorze, mundurowi odnaleźli zaginioną 86-latkę. Na szczęście kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej. Trafiła pod opiekę swojej rodziny.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat