Pogoda na weekend. Czy coś się zmieni?

Strefa FMRegion Piątek, 10 września 20210 1605
Wyjątkowo pięknie kończy się lato 2021. Wysokie temperatury, słońce i brak opadów - tak było w tym tygodniu. A jaki będzie weekend?
fot. pixabay.com / blickpixel

 

- W piątek czeka nas bardzo piękna, letnia pogoda. Na termometrach w ciągu dnia ujrzymy maksymalnie do 26 stopni, choć lokalnie nie wyklucza się 28 stopni Celsjusza - twierdzą Łowcy Burz Łódzkie. - Niebo w ciągu dnia praktycznie bezchmurne. Ciśnienie w ciągu dnia osiągnie poziom 1016 hPa. Wiatr w porywach do 40 km/h i będzie wiał z południowego zachodu.

 

W nocy temperatura spadnie do poziomu 15 stopni na zachodzie województwa. Wiatr południowy i zachodni w porywach do 20 km/h.


Sobota również zapowiada się bardzo ładnie. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 27 stopni. Wiatr będzie wiał z zachodu i południowego zachodu. W porywach osiągnie do 30 km/h. W ciągu dnia ciśnienie zacznie spadać. W ciągu dnia niebo praktycznie bezchmurne.


Temperatura w nocy spadnie do 15 stopni. Wiatr w ciągu nocy będzie wiał z zachodu. W porywach osiągnie do 25 km/h. Ciśnienie ustabilizuje się na poziomie 1013 hPa.


W niedzielę nastąpi zmiana pogody. Już od godzin porannych nad terenem naszego województwa zacznie się pojawiać konwekcja, która z początku będzie miała charakter bardzo rozproszony. W ciągu dnia możliwe są opady deszczu oraz burze, które jednak nie powinny być zbyt silne i nie powinny generować niebezpiecznych zjawisk. Ciśnienie w ciągu dnia nieznacznie wzrośnie i wyniesie 1014 hPa. Wiatr będzie wiał z zachodu i w porywach wyniesie do 30 km/h, a podczas burz może powiać do 70 km/h.

 

Weekendowa prognoza pogody najpierw w radiowym Maglu (ok. 9.10), a zaraz potem na naszym portalu.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat