Advertisement

Po raz 40 spotkają się na modlitwie różańcowej

ePiotrkow Piątek, 01 lipca 202228574
Jubileuszowa, 40. edycja Męskiego Publicznego Różańca przejdzie w sobotę (02.07.2022) przez piotrkowskie ulice. Organizatorzy zachęcają, by przyłączyć się do inicjatywy.
fot.: materiały organizatora fot.: materiały organizatora

O szczegółach wydarzenia opowiedział nam Maciej Hubka, jeden z organizatorów Męskiego Publicznego Różańca.

Ten sezon wakacji i urlopów, można wykorzystać także na regenerację duchową. Być może łatwiej będzie znaleźć na to czas, którego w ciągu roku nam brakuje. Tak jak bez przerwy jesteśmy rodzicami i dziećmi, tak i naszej duchowej tożsamości nie powinniśmy zaniedbywać, bo przecież jeśli szczerze kogoś kochamy, to chcemy z tą osobą spędzać czas. Zatem na takiej samej zasadzie działają wakacje z najbliższymi i wakacje z Bogiem.

Początek spotkania różańcowego zaplanowano o 10.00 na terenie parafii NSJ. Po przejściu ulicami miasta, zgromadzeni mężczyźni wezmą udział we wspólnej mszy świętej w parafii pw. Św. Jacka i Św. Doroty.


Zainteresował temat?

3

7


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

danek ~danek (Gość)01.07.2022 16:01

Trochę to podejrzane , same chłopy , nie ma bab , a dlaczego tu nie ma okien , a dlaczego tu nie ma klamek , RATUNKUUUU

83


Francesco Camonte ~Francesco Camonte (Gość)01.07.2022 15:26

Chłopy jak dęby, skoro mają ochotę na modlitwy w taki upał, to tylko ich podziwiać. Lepsze to o niebo całe zamiast mieliby żlopać przebrzydłe piwsko lub inne wyskoki alkoholowe. W tym czasie ich kobitki mają od nich święty spokój i mogą w tym czasie odetchnąć z ulgą ????

91


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat