Advertisement

Piotrkowianin gra w paradokumentach. Mamy zdjęcia z planu

ePiotrkow Niedziela, 28 marca 20211385728
Trener personalny z Piotrkowa, Artur Cichecki, na czas zamknięcia branży fitness znalazł nowe zajęcie. Gra w serialach paradokumentalnych. Mogliśmy go już zobaczyć w serialach "Kasta" i "Gliniarze", a teraz wziął udział w nagraniach do serialu "Lombard - życie pod zastaw". Jest też pomysłodawcą spontanicznych treningów w galeriach handlowych.

Ładuję galerię...

- Zacząłem grać w paradokumentach, bo uważam to za ciekawą formę rozwoju osobistego. Jest to dla mnie przełamaniem kolejnych barier i budowaniem pewności siebie. Dzięki temu mogę nauczyć się nowych rzeczy i poznać mnóstwo nowych ludzi - powiedział nam Artur Cichecki. - Zagrałem już w kilku tego typu produkcjach, m.in. to "Gry małżeńskie", dwa razy zagrałem w "Gliniarzach", miałem epizod w serialu "Kasta", a teraz dostałem stałą rolę w serialu "Lombard - życie pod zastaw", który cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Wcielam się tam w postać Góreckiego, który jest cwaniakiem i kombinatorem. Mój bohater został niesłusznie osadzony w więzieniu za narkotyki, wymuszenia i haracze. Jednak w śledztwie pojawiły się nowe okoliczności i Górecki walczy o to, by wyjść na wolność - dodał piotrkowski trener.

 

Żeby jednak móc rozpocząć swoją przygodę na ekranie trzeba spełnić kilka wymogów. W przypadku Artura Cicheckiego pomocna okazała się wizyta w agencji aktorskiej, która prowadzi bazę danych aktorów i statystów. Aby zagrać w jakiejś produkcji jej producenci organizują castingi.

 

- Obecnie castingi odbywają się online. Przydatne jest własne portfolio zdjęciowe i tzw. selftape czyli nagranie, w którym przedstawiamy się, mówimy czym się zajmujemy, takie typowe kilka słów o sobie. Na castingach często trzeba też odegrać jakieś sceny, które przygotowuje agencja. Składa się to z kilku etapów. Jeśli je przejdziemy i wszystko jest ok, to dostajemy rolę. Tak to wyglądało w moim przypadku - powiedział piotrkowski aktor-amator.

 

Granie w serialach typu paradokument pozwala stać się rozpoznawalnym. Artura Cicheckiego poznaliśmy od innej strony niż dotychczas. Jak już pisaliśmy - jest pomysłodawcą spontanicznych treningów w galeriach handlowych, które były formą protestu przeciwko zamknięciu przez rząd siłowni i klubów fitness. Jednak po zamknięciu galerii w kolejnym rozporządzeniu, trener szukał dla siebie zajęcia, które wypełni mu czas wolny.

 

- To w pewnym sensie budowanie marki osobistej. W obecnych czasach jest to ważne, bez względu na branżę w jakiej by się nie pracowało - dodał Artur Cichecki. - Myślę, że między innymi dlatego warto zarejestrować się w agencji aktorskiej i spróbować swoich sił w czymś zupełnie nowym. Może to być fajna przygoda, albo stałe zajęcie - dodał.

 

Poniżej link do jednego z odcinków serialu "Gliniarze", gdzie Artur Cichecki wcielił się w rolę dilującego narkotykami taksówkarza.

 

Gliniarze - odcinek 539


Zainteresował temat?

3

14


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (28)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)31.03.2021 18:30

Najmijcie pana Artura jako reportera do radia, bo wysławia się lepiej niż wszyscy dotychczasowi reporterzy razem wzięci - jeszcze pewnie lepsze zdjęcia robi, więc będziecie mieli od kogo się uczyć ...

31


Alan ~Alan (Gość)30.03.2021 07:32

Ciekawe czy będzie nominowany do Oskara????

40


ale jaja ~ale jaja (Gość)28.03.2021 15:13

Wydziarany glina????

91


Trutututu ~Trutututu (Gość)29.03.2021 20:46

Za kastę, w niepamięć.

30


tak ~tak (Gość)29.03.2021 15:23

Nie ma się czym chwalić. Paradokumenty dla aktora są tym, czym disco-polo dla muzyka. Granie w czymś takim nie jest powodem do dumy.

142


kanciasty kangur ~kanciasty kangur (Gość)28.03.2021 15:54

Niech tam sobie gra, skoro daje mu to kasę i satysfakcję.
Nie rozumiem tylko ludzi, którzy te programy oglądają. Destrukcja mózgu gwarantowana.

221


Piotrkowianin 1991 ~Piotrkowianin 1991 (Gość)29.03.2021 09:22

To już 4 osoba w serialu loomabard pochodząca z Piotrkowa inni jakoś nie mają takiego parcia na szkło żeby o nich artykuły pisać

92


5 ~5 (Gość)28.03.2021 16:31

Jest jeszcze jeden co się udziela w takich serialach, i to wcześniej od w.w.

50


Pełna Szpryca ~Pełna Szpryca (Gość)29.03.2021 07:36

Bardzo dobra robota ...

26


Sasha ~Sasha (Gość)28.03.2021 13:52

Będą też filmy xxx

60


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat