Piotrkowianin wyraźnie gorszy od mistrza

Piotrkowianin Piątek, 06 maja 20226
Ostatni w sezonie 2021/2022 mecz wyjazdowy przyniósł porażkę z obrońcą mistrzowskiego trofeum. Łomża Vive Kielce po raz drugi w aktualnych rozgrywkach okazała się lepsza od Piotrkowianina - tym razem wygrywając różnicą 18 trafień 39:21 (15:9).

O takich meczach zwykło się mawiać, że są bez historii. Bardzo szybko zespół z Kielc wypracował sobie bezpieczną przewagę 4-5 bramek (7:2 w 10. minucie), którą w drugiej połowie znacząco zwiększył. W grudniu w Piotrkowie mistrzowie zapisali na swoje konto 38 trafień.

Przedstawiciele Piotrkowianina zapraszają na zwieńczenie sezonu, które nastąpi w piątek (13 maja). Na o 18:00 zaplanowano mecz z MMTS-em Kwidzyn.

Łomża Vive Kielce - Piotrkowianin 39:21 (15:9)
Piotrkowianin: Chmurski (17%), Ligarzewski (15%), Kot (0%) - Wawrzyniak 5, Doniecki 4, Stolarski 4/1, Babicz 3, Matyjasik 3/2, Surosz 2, Pacześny, Mosiołek, Jędraszczyk, Swat, Pożarek