Advertisement

Pijany z potrójnym zakazem rozbił samochód na drzewie

PolicjaBełchatów Piątek, 15 lipca 2022586111
Do 5 lat więzienia grozi 32-letniemu bełchatowianinowi, który kierował audi w stanie nietrzeźwości. Miał również zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Nieodpowiedzialną jazdę skończył uderzając w drzewo.
fot.: freepik.com / zdjęcie poglądowe fot.: freepik.com / zdjęcie poglądowe

Dyżurny bełchatowskiej policji po otrzymaniu zgłoszenia, skierował patrol ruchu drogowego do miejscowości Słok. 

Informacja dotyczyła auta marki Audi, które stało na łuku drogi. Na miejscu okazało się, że pojazd stoi na jezdni i utrudnia ruch, a jego przód jest uszkodzony w wyniku uderzenia w drzewo. Kierującego nie było przy samochodzie. Policjanci dotarli do właściciela pojazdu, który poinformował, że sprzedał auto 32-letniemu bełchatowianinowi. Funkcjonariusze odnaleźli go pijanego, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Twierdził że stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna ma trzy czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, jest również poszukiwany przez miejscowa prokuraturę - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

 

Bełchatowianin został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i w czasie obowiązującego zakazu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator objął podejrzanego policyjnym dozorem.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP ~EP (Gość)15.07.2022 09:24

I dla tego takim trzeba odbierać samochody

140


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)15.07.2022 09:19

No i co z tego? Przecież to jego auto.

012


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)15.07.2022 10:42

Państwo z dykty

44


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)15.07.2022 10:14

Nawet drzewa nie zauważył?

70


Eudurr ~Eudurr (Gość)15.07.2022 09:00

"do 5 lat". Tak tak, facet z potrójnym zakazem jest wypuszczany wolno i grozi mu do 5 lat. Brawo polskie sądy. Proponuję jeszcze z 3 zakazy prowadzenia pojazdów i czekanie aż w kogoś wjedzie, wtedy można rozważyć kolejny zakaz i ewentualnie naganę i czekoladki dla ofiary...

190


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat