Advertisement
artykuł sponsorowany

Oto prosty sposób na szybki i bezpieczny montaż nawet wielkogabarytowych okien

Poniedziałek, 10 października 2022
Każdy współczesny budynek, czy to dom jednorodzinny, wielorodzinny, centrum handlowe i każdy inny obiekt jest miejscem, które potrzebuje okien. W zależności od przeznaczenia budynku również okna mają wiele rodzajów i rozmiarów. Montaż okien w dużej mierze zależy właśnie od tego ostatniego i im większy gabaryty tym więcej problemów z montażem. Przynajmniej tak było do niedawna. Obecnie pojawiło się rozwiązanie, które ma ułatwić i usprawnić ten zakres prac.
Oto prosty sposób na szybki i bezpieczny montaż nawet wielkogabarytowych okien

Manipulator do szyb - prosty i skuteczny sposób na bezpieczny montaż


Montaż dużych elementów szklanych stanowił nie lada wyzwanie, nawet dla najlepszych fachowców w tej dziedzinie. Sprawiał on mnóstwo trudności i czasami zagrażał bezpieczeństwu pracowników. Dlatego powstało rozwiązanie, a jest nim manipulator do szyb.

 

Jest to urządzenie, które pozwala na montaż szyb - szczególnie o wielkich gabarytach, praktycznie w każdym miejscu. Nie ma znaczenia czy to jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku. Dodatkowym atutem jest to, że manipulator ma niewielkie rozmiary i jest w stanie dostać się tam, gdzie nie ma możliwości rozstawienia dźwigu lub żurawia. Ten prosty robot jest niezwykle prosty w obsłudze, a dzięki zamontowanym sześciu przyssawką jest w stanie unieść ciężar do 600 kg. Jego ramię ma zasięg do 3,5 m i jest niezwykle precyzyjne, co usprawnia montaż okien. Ważnym elementem elementem urządzenia jest również akumulator, który pozwala na długi czas pracy bez przerw na ładowanie.

 

Zastosowanie manipulatora do szyb


Obecnie manipulator https://dzwigamy.com/manipulator/ jest jedną z najczęściej używanych maszyn przy transporcie i montażu okien wielkogabarytowych. To urządzenie sprawdza się nie tylko przy instalowaniu okien. Coraz częściej możliwe jest wykorzystanie go do montażu szeroko pojętych powierzchni szklanych. Można tu wymienić inwestycje polegające na: montażu fasad i konstrukcji szklanych, budowie szklanych sufitów, transportowaniu tafli szklanych w halach produkcyjnych. Manipulator może być również zastosowany podczas wymiany szyb w środkach transportu publicznego, a także przy wznoszeniu ogrodów zimowych i szklarni.

 

Ze względu na dużą popularność, manipulator do szyb sprawdza się w nie tylko w szeroko rozumianym sektorze dotyczącym produkcji i transportu szyb oraz okien, ale również w branży budowlanej. Ułatwia on pracę, dzięki prostej obsłudze oraz stwarza bezpieczne warunki dla pracowników.

 

Na rynku istnieje szeroki wybór dotyczący zakupu tego urządzenia, dlatego warto zapoznać się z aktualnymi ofertami. Oprócz możliwości zakupu, istnieje również coraz bardziej popularne wypożyczanie sprawnego sprzętu od firm posiadających doświadczenie w tej branży.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat