Advertisement

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. W hali Relax rywalizują badmintoniści

Strefa FM Niedziela, 27 czerwca 20210
Od 15 czerwca w województwie łódzkim trwa XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych. Młodych sportowców gości także Piotrków Trybunalski.

Ładuję galerię...

W Piotrkowie zaplanowano rywalizację w badmintona. Zawody odbędą się na hali „Relax” w dniach 27-29 czerwca. - To są Mistrzostwa Polski U-17. Ostatni raz taka impreza była w Piotrkowie w 2013 roku. Łódzka federacja znów powierzyła mi organizację tych zawodów. Do Piotrkowa przyjechało 120 zawodników z prawie wszystkich województw. Rozgrywki prowadzone są systemem pucharowym, więc jeżeli ktoś przegrywa to żegna się z zawodami - mówi Dorota Danielak z KKS Ruch Piotrków, która odpowiada za przygotowanie piotrkowskiej części olimpiady.

 

Finały odbędą się 29 czerwca od godziny 10.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat