Advertisement

ODA zaprasza na wystawę „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”

Piątek, 21 maja 202112180
Ośrodek Działań Artystycznych nie tak dawno powrócił do normalnego funkcjonowania i już zaprasza na kolejną wystawę. Tym razem w galerii przy ul. Sieradzkiej 8 będziemy mogli podziwiać zdjęcia autorstwa piotrkowskiego fotografa Grzegorza Zygiera. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek (21 maja) o godzinie 18:00.
fot. ODA fot. ODA

 

Grzegorz Zygier to urodzony w Piotrkowie fotograf, performer i artysta wideo. Kuratorem wystawy „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko” jest dr Krzysztof Jurecki.


- Wystawa z okazji 40-lecia mojej twórczości nie jest podsumowaniem tego, co skromnie dokonałem. Mam nadzieję, że przyjdzie czas na takie rozliczenie. Twoone Next to kolejna, bardziej obfita, wielowątkowa prezentacja fotografii ostatnich lat. Tworzę „analogowo” i korzystam z materiałów czarno-białych, daje mi to większą możliwość koncentracji na problemach formy. Proponuję świat iluzji, w którym często dominują jako archetypy ascetyczne kształty, figury – mówi Grzegorz Zygier.


Wystawę będzie można podziwiać do 27 czerwca.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat