Advertisement

Niesamowite fury, mocne bity i tłumy odwiedzających (ZDJĘCIA)

ePiotrkowTomaszów Poniedziałek, 22 sierpnia 202256200
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się Zlot Charytatywny Family Chillout with Night Ride. Była to już druga edycja imprezy, organizowanej przez Stowarzyszenie "Nocna Jazda Tomaszów Mazowiecki". W jej trakcie, na parkingu przy ul. Zachodniej w Tomaszowie Mazowieckim, można było zobaczyć zlot wszystkich marek czterech, jak i dwóch, „kółek”. Odwiedzający mogli podziwiać wystawę samochodów klasycznych, terenowych, sportowych i tuningowych. Imprezę prowadzili Mariusz Rupp oraz Sebastian Kraszewski, twórca KicksterTV.

Ładuję galerię...

 Ja tak naprawdę nie wiem co się działo, bo działo się tyle, że wokół mnie jest ciągle pełno osób. Pierwszy raz jestem na tak dużej imprezie tutaj, w Tomaszowie. Masa ciekawych samochodów przyjechała, masa ciekawych ludzi i masa ciekawych nagród. Mega fajnie, mega pozytywnie - mówił Kraszewski.

Przed publicznością wystąpili goście znani ze świata motoryzacji, również ci tworzący hity, nawiązujące do motoryzacji.

 

Super sprawa, mega energia. Graliśmy o godz. 15.00, a zwykle gramy wieczorem. Ale mimo tego bardzo dużo ludzi się zebrało. Cel jest szczytny. Udało nam się też dołożyć trochę pieniędzy z wpłat za płyty. Cieszymy się, że tutaj jesteśmy - tak podsumował swój występ na zlocie zespół Letni Chamski Podryw.

 

Przed publicznością zaprezentował się też Mikser, nie brakowało konkursów, strefy gastronomicznej i atrakcji dla dzieci.


W trakcie imprezy prowadzona była zbiórka funduszy dla fundacji Fun and Drive, na najnowszy sprzęt medyczny do karetki, którą zakupiono po wcześniejszych zbiórkach, organizowanych przez 5 ostatnich lat. Pojazd będzie mógł ratować nawet czworo dzieci dziennie na terenie województwa łódzkiego.

 

Każdy mógł pojeździć wybranym, spośród biorących udział w zlocie, samochodem i dorzucić swój grosik na ten szczytny cel. 

 

Ponadto w zlocie wzięli udział policjanci z tomaszowskiej komendy, którzy prowadzili akcję edukacyjną dla kierowców pod hasłem "Piłeś, nie jedź!” oraz tomaszowscy strażacy, którzy przeprowadzili pokaz ratowniczo-gaśniczy. Była także nauka pierwszej pomocy przedmedycznej.

 


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat